Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Rimuru #13728 üzenetére

    Nos:

    Az én esetemben nem ér semmit, de valószínűleg azért mert a gond fizikai természetű.

    Töröltem a .bin-t, nem változott semmi.

    Teljes, egész éjszakás töltés után a stadionoktól a deákig piszkálva lemerült 50%-ig, majd szó nélkül kikapcsolt. Sem egy dugj meg, sem egy piros akksi, csak mutatott egy logo-t rezzent egyet, aztán zsiszlát. Ezt a mutatványt tudta a .bin törlés előtt is.

    Ha ezek után töltőre dugom, kb. 20 perc töltés után csippan, hogy akkor ő köszöni szépen tele van.

    Nagy valószínűséggel az akksi végleg megöregedett, és piszkálásra gyorsan dobja a feszültséget, ami miatt a telefon pánikszerűen kikapcsol. Ugyan ezt csinálta a régi telefonom, készenlétben elvolt két napot, de ha hozzányúltál, vagy felhívtak, akkor egy hívás után vége volt a dalnak. Az akksi enyhén púpos, a hátlapot nem is lehet rendesen rápattintani.

    Most csináltam egy ROM frissítést (most frissítettem hivatalos JPE-ről JPL-re), annyi változott, hogy kicsit kulturáltabb, jelez 15%-nál, majd utána egyből 5%-os jelzést is kapok (automata fényerőlevétel, piros akksi), de ugyan olyan gyorsan merül.

    Várok az új akksira, égre földre megígérték, hogy lesz, csak nem jön még, várjak, majd hívnak. Remélem tényleg lesz, mert jó ára van.

    szerk:

    egyébként pontosan ezért nem veszek szifont. Hímivarszervem fog szívni a beépített akksival, az is behal másfél év után, aztán cseréltethetem >30 ezerért, ha egyáltalán lehetséges. A garancia persze bukó, a kimenet pedig kétséges. Tudod mikor...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák