- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S25 FE - fenséges, felejthető vagy felesleges?
- Magyarországon is kapható a Moto G85 5G
- LG G8X - kettőn áll a vásár
- Huawei Watch GT 3 Pro - korlátolt szépség
- iPhone topik
- MIUI / HyperOS topik
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
Új hozzászólás Aktív témák
-
dni
őstag
válasz
HUTCHDB #5941 üzenetére
Elképzelhető, hogy van rá valamilyen megoldás, mert a szüleim régiebbi, de már okos Samsung TV-je plusz a 2021-es ATV, az Apple TV bekapcsolása után automatikusan átvált TV adásról HDMI-re. Nem is kell elővenni a Samu TV, Sony Soundbar távirányítót. (B7-es LG TV-vel is rendben működött ez a funkció)
Ha van időd esetleg írhatsz a samsung supportnak, hátha ők tudnak mondani valamit erre a kérdésre. -
blakey
titán
válasz
HUTCHDB #5941 üzenetére
Vásárlás előtti tájékozódás megoldhatta volna a problémádat. Egyszeráen nem vetted volna meg.
Egyébként CEC az, amit te annyira szeretnél és nem az Apple TV bekapcsológombja kapcsolja be a TV-t, hanem az Apple TV bekapcsolása HDMI-CEC-en keresztül kapcsolja be a TV-t. Tehát fordítva, ha a TV távjával kapcsolod be a TV-t, majd az adott bementre váltasz, akkor az Apple TV-t is bekapcsolja, majd a TV távjával tudod irányítani az Apple TV-t.
Mivel megvetted, így találnod kell egy másik megoldást, az általam ajánlott megoldás 1 távirányítóval is működik, tehát a TV távját használhatnád és a lejátszás a léptetés, az infósáv megjelenítése, a hangerősítés, némítás mind működhetne a TV távjával és ugye azzal menne a kedvelt bementválasztás is. Szóval az egy dolog, hogy neked vagy nekem mi tetszik, de ha te olyan környezetbe keverted magadat, ahol nem vagy jártas, és a saját elképzelt megoldásod nem működik, akkor rugalmasan kezelve elfogadhatod a másik megoldást, ami, bár tény, hogy nem a lejátszó távját részesíti előnyben, mégis 1 távos megoldás.
A lejátszás akadozására, röccenésekre a megoldás a dinamikatartomány és a képkockasebesség egyeztetésének bekapcsolása, ekkor lesz kadenciahelyes a lejátszás.
Új hozzászólás Aktív témák
- E-roller topik
- Itt van az ASUS legfrissebb, AMD platformra épülő mini PC-je
- Kerékpárosok, bringások ide!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Philips LCD és LED TV-k
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S25 FE - fenséges, felejthető vagy felesleges?
- EA Sports WRC '23
- Jövedelem
- További aktív témák...
- Eladó Dobozos Új ASUS TUF A15 Gaming Laptop
- Gamer PC i5-12400F, RTX 4060, 16 GB DDR5, 1 TB NVMe kiváló állapot(1 éves)! 410.000 Ft
- DELL latitude 5410 Tartós Üzleti Laptop 14" -70% i5-8365U 4Mag 8Gb 256GB SSD FHD IPS
- Acer Nitro 5 AN515 I7 9 gen 32 gb 1650
- Intel Core i7-6700 100% tesztelt, hűtő nélkül
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3610
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10400F 16/32GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- DELL PowerEdge R740 rack szerver - 2xGold 6130 (16c/32t, 2.1/3.7GHz), 64GB RAM, 10Gbit HBA330, áfás
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Aorus B450 R7 5700X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB ZALMAN I3 NEO 650W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest