Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vtboy

    csendes tag

    Kedves Fórumtársak! Szeretnék megosztani egy kis okosságot amelyet kipróbáltam, és nekem bejött. Az eredeti problémám megoldására (VoLTE levágja a kimenő hívást, tárcsázást 30 mp után) kaptam egy olyan tippet, hogy állítsam át a régiót Indiára, és hát ha akkor működne. No át is állítottam, az eredeti problémát ugyan nem oldotta meg (azt majd a szolgáltatónál kell lejátszanom), viszont több más problémát egyből megoldott, pl: változó zárképernyő működése, telefon kivetítése tv-re. Eddig ezek nem igazán akartak működni, most viszont úgy ahogy a "nagy könyvben" meg van írva. Tehát ezt tudom ajánlani olyan esetekben amikor teljesen megmagyarázhatatlan, hogy miért nem akar valami működni, pedig elvileg minden stimmel. Én már azon a szinten voltam, hogy földhöz verem, és elásom a telefont, de most már azt gondolom, hogy talán még is megbarátkozunk. Azért ilyenkor rá jön az ember, hogy mi az oka az árkülönbségnek, mondjuk egy Huaweihez képest. Azt csak kivettem a dobozból és használtam, ezt pedig kivettem a dobozból és csak reménykedtem, hogy valamikor majd tudom használni, ha az összes szarságát kikalapálom.

Új hozzászólás Aktív témák