Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz clon #23 üzenetére

    Nem értelek. Azt állítom, hogy felhasználói oldalról van a hiba, makacsság, szócímkéhez való ragaszkodás. Társadalmi berögzültségek mentén való felhasználás. Emberről beszélek, nem termékről. Ha a nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam faktor van előtérben, már sincs 2 szék közé esés, megszűnik a felesleges blokk: nem ragaszkodik a vélt egyszerűséghez feleslegesen + nem kerüli a bonyolultnak kikiáltottat. Androidon el kell húzni a hívás felvételéhez a ikontot aztán kész. Rá kell bökni 1-2 ikonra, szintén kész. Átlagfelhasználásban összetettségben nem tér el attól, hogy nyomógombbal veszi fel a hívást a mammer vagy melyik gombbal kell feloldani, hát a csillaggal és mellé valamelyik másik még, típusfüggő, de vonatkozik rá általánosnak mondható logika is egyben, de mindenképp fia/onokája mutatja meg, amely kombinációt bemagolja. Ezen a szinten nincs eltérés a (ki)használt funkciók számában és összetettségében a platformok között.
    Részemről még mindig inkább egy felújított vagy jó állapotban megőrződött korabeli nyomógombos, mint egy frissen sajtolt koncepciófröccsöntöttség, cserélhetetlen akksival, aminél aligha van ordítóbb jegye a fogyasztóiságnak. Míg egy öntött vas edény mellett állni és az öregedését lesni élethosszig tartó performansz lenne, addig ma kis túlzással valós időben kísérhetjük végig a termékidő egészét.
    Ha akad nem szemét, annak örülünk, én sem állítottam, hogy az lenne a butafon, mint olyan. A tényállás ez, hogy effektíve minőségi termék nincs, ezt viszont mindenki zengi. Ami nem mainstream, ott nincs árnyalat a funkció és kivitelezési minőség közt: a kettő egy, használd, majd dobd el, de - és ez zavar igazán: - a használata közben is okádj be a vállalhatatlan anyag- és összeszerelési minőségtől, Sokol szintű beszédhangtól. Ebben az értelemben mindvégig koherens a történet.

    Nekem van ilyen családtagom és ismerek is ilyen időseket akiknek a "nagyifonok" pont annyira használhatatlanok mint az ilyen nokia retrónak csúfolt modernizált téglák.
    Bingó. Akkor mit használ, ha megkérdezhetem? Van számára megfelelő? Technikai analfabéta? (nem bántásból) Csak mert ha az, akkor hiába a társalgás a telefonok milyenségéről, piacról és igényekről, másról szól a történet. Léteznek ők, de akarják is az érdemi felhasználást vagy csak a rinya megy, mert a tovatűnt fiatalságukat siratják és semmi sem jó? Nem összekeverendő.

    (#24) Polarstar , mindig elgondolkodom, hogy az ilyen felhasználók milyen technikai szintet lőnek be maguknak és azt miért. A színes kijelző már isten ellen való, míg a monokróm rendben van? Az 5 col már hivalkodás, a 4 még szolíd és nőies? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák