Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Radeon_5

    aktív tag

    válasz ArsenalF #11002 üzenetére

    Nem futott valami a hatterben? Ha jol lattam, nehany privilegizalt program (MS es Xbox dolgok) igencsak futnak a hatterben, meg ugy is, hogy nincsenek az engedelyezettek kozott a settingsben. Jo pelda erre az Ice age village (amivel b.nom jatszik rajta, ez is xbox), es egyfolytaban notificationokat hozott fel nekem amig ki nem kapcsoltam a beallitasaibol.
    A glance-t is kapcsold ki, az is meriti folyamatosan, meg este is, repulo modban.
    Egyebkent tenyleg brutalisan merul az akksi, a mobilnet ami nagyon eszi, a gps is nyilvan, meg egyaltalan ha mukodik a kijlezo :)

    Son of a Bit

  • Azazael

    aktív tag

    válasz ArsenalF #11002 üzenetére

    Szerintem kicserélni nem fogják, max az akksit, bár ott is elég nehéz bizonyítani, hogy nem kielégítő a teljesítmény.

    Az akksiteljesítményed pedig nem valami fényes, főleg az esti repülőüzemmód. Lehet érdemes lenne kilőni a háttérben futó appokat (alkalmazások között van egy csomó energiazabáló) és úgy megnézni. Néha van, hogy beakad vmi, és az pillanatok alatt képes megzabálni az akkumulátort (ez nálam általában vmi frissítés, az áruház maga, vagy a here drive is szereti megenni az akkut).

    3G-n amúgy szeret forrósodni is, ott tényleg meglepően gyorsan kinyúlik, így ha elérhető célszerű LTE-t használni, fényerőt automatára rakni (manuálisnál legyen alacsonyon, állítólag az is segít). A rezgőmód is fogyaszt rendesen, pl fb chatnél ha nagyon sok üzenet jön be, és állandóan rezegne akkor én kikapcsolom.

    Érdemes kísérletezni, az elején nekem egy napot sem bírt (első 2 hétben), aztán kitapasztaltam, sok appot kilőttem, de most teljesen jól bírja már (ebben volt egy HR is, helyesebben az Amber frissítés NSU-val ment fel, ami gyakorlatilag HR).

  • MikeRenton

    tag

    válasz ArsenalF #11002 üzenetére

    Én is ettől szenvedek mostanában. Kilőttem már másfél hete mindent a háttérből (eléggé visszavette az élményt :"D), de továbbra is nagyon merül. Példa: 23:10kor felszállok a buszra, és a kalandos utam során (busz, metró, vonat) 01:20 körül érek haza. 100%-on van az akksi mikor elindulok, itthon pedig szomorúan konstatálom, hogy átlagosan kb 45%-ot merül a telefonom az út során. Mail szinkronizáció 30 perces, fényerő automatikus. GPS, NFC, Bluetooth kikapcsolva. Útközben végig 3G és zene, intenzív használatban az integrált facebook chat, Fuse hírolvasó, hosszabb cikkek elővétele pocket app-ból. Szóval kb 2 óra használat során ennyitől leugrik majdnem a fele akksi százalék?! Ez biztos nem normális. Szerintetek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák