Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • no1r

    őstag

    válasz kiki89 #2183 üzenetére

    próbáltam utánaolvasni a dolgoknak minél alaposabban. ami elsőre kiütközött és kérdéses: USB OTG és MHL funkciók. azokat azért elég sűrűn használtam, de remélhetőleg azok nélkül is élhető lesz a rendszer. kb ezek zavarnak a legjobban.
    olvastam még, hogy a rendszerhangok meg a média egyszerre változtatható csak, na ezt pont lesz@rom :D az esetek 90%-ban rezgőn van a telóm, így legalább egy kattintással tudok változtatni, ha zenét akarok hallgatni vagy épp befejezni.
    feliratos videók, sd kártyára telepítés, google sync... reméljük lesz rá frissítés. és mindenki happy.
    1GB korlát meg ugye 820nál nem játszik, és remélhetőleg még két évig nem is lesz kevés a benne levő RAM. :C

    nagyjából ennyi hirtelen, még van valami? :D igazából szerintem aki droidról vált bármire, az nagyrészt azért teszi hogy az a (mondhatni) kevesebb funkció amit kap az legalább működjön normálisan, megbízhatóan és gyorsan. és elsősorban ezt várom, hogy ne zabálja fel a rendszer folyamatos időközönként a RAM-ot pl.

    a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

Új hozzászólás Aktív témák