Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rootkiller

    őstag

    válasz Isten88 #16836 üzenetére

    Nekem régebben volt Youtube alkalmazás, az rendszeresen kifagyott lejátszás közben. Továbbá a dolog azért nem megoldás, ha küldenek akármilyen linket akkor az a gyári böngészőben nyílik meg. Jó lenne azt elrakni a búsba, netán törölni mert nincs rá szükség, és az Opera Mobile-t alapértelmezetté tenni.

    Egyébként sok dologgal elégedetlen vagyok, mert lehetne sokkal fejlettebben és személyre szabottan konfigurálni, pl. a kapcsolódást. Meg lehetne adni egy sorrendet a beállított hozzáférési pontokhoz, hogy ezek szerint próbálkozzon. Ha nem talál ismert WiFit, akkor automatikusan keresne, és ha itt sincs eredmény vagy kihagyom akkor lenne csak 3G, meg egyéb finomságok.
    Ami még nagyon béna a RealPlayerben, hogy csak megadott alap hozzáférési ponttal működik, és mindig állítgatni kell, ha az ember egyszer itt nézi majd vissza. Az internet rádióval ugyanez a helyzet, de az legalább kérdez.

    Jah és a Messenger ugyanúgy kacat ahogy volt mindig is és nincsen rá új.
    Nincs rá Skype, mert amit találtam és felraktam csak 1x hajlandó elindulni, utána kifagy.
    A T9 (predektív bevitel) buta mint a föld. Rendszeresen olyan hülyeségeket ad be, és felejti egy idő után az ember alap szlengjeit, ami elég idegesítő, pedig baromi jó dolog, főleg nekem aki sokat kommunikál rajta írásban.

    Ennyi. Ha eszembe jut akkor írok még...

    Artengo TR 990 Pro

Új hozzászólás Aktív témák