Új hozzászólás Aktív témák
-
SylverR
senior tag
válasz
laposonly11 #110 üzenetére
Oké, tehát szerinted 30~ házimacska egyenlő egy gepárddal. Tehát egy házimacska nem macska. Értem. A házimacskának is 100 km/órával kellene futnia ahhoz, hogy macska lehessen. Vagy a gepárd 0.3~ macska.
-
SylverR
senior tag
válasz
laposonly11 #107 üzenetére
Szólj légyszíves azon programoknak, ami tökéletesen futnak 4 szálon a procimon, hogy ez csak egy 2 magos.
Nem tudom, miért is kellene lassabban ennie két embernek két lekváros buktát egy tányérból? Nagyon rossz hasonlattal próbálsz érvelni. Az inkább felgyorsítja az elfogyasztását. Na és megkkönnyíti a dolgát annak aki később mosogat.A pert vagy az Intel fizette, vagy maga az AMD, hogy legyen egy kis felhajtás körülöttük. Az FX8000 az 8 magos. Pont.
-
SylverR
senior tag
válasz
laposonly11 #105 üzenetére
Könyörgöm, ugye tudod, hogy a module megnevezés csak egy név?! Lehetett volna lekvárosbukta is! Az én APU-m akkor 1 lekvárosbuktás! Ennyi! Csak név! De mindenféleképpen, egy ilyen egység, magába foglal KÉT magot. Ennyi a jelentősége. Nem akarták, hogy a 8-ast mérjék a 4-eshez az Intel oldalán, ezért tették. Persze nem gondolták, hogy ennyire sík sötét a vásárlóközösség.
-
SylverR
senior tag
válasz
laposonly11 #101 üzenetére
Mert idióták? Olvass már cikket a Bulldozer felépítéséről, és próbáld már meg légyszíves fel is fogni azt.
-
SylverR
senior tag
válasz
laposonly11 #40 üzenetére
FX-4xxx -> 4 mag, 2 modul.
FX-8xxx -> 8 mag, 4 modul.
Nem 1-1 modul osztozkodik 1 erőforráson (nem is 2-2, mert az 4-et jelentene), hanem pont fordítva. 1-1 integer mag "osztozik" bizonyos erőforrásokon. De ez sem ennyire egyértelmű. Hülyeséget nem kellene terjeszteni. Tessék előbb tájékozódni.Egyébként ez tényleg abszurdum. A cikk az Elite-ről szól, nem másról. VR-hez akár egy APU is elegendő lehet, ha mondjuk egy Croc-ot akartunk VR-ben tolni.
Nem mindenki akar egyből orrszőrzetet számolni a VR-rel.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Mobil flotta- ajánló keresés belépéshez
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Hálózati / IP kamera
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- One mobilszolgáltatások
- Goddess of Victory: Nikke
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- LG OLED Televíziók: FRISS SZÁLLÍTMÁNY -30%
- AKCIÓ! Dell Optiplex 5050 SFF asztali számítógép - i5 7500 8GB DDR4 256GB SSD HD630 Win10
- Gyors, Precíz, Megbízható TELEFONSZERVIZ, amire számíthatsz! Akár 1 órán belül
- Honor 90 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest