Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Janesz2323

    csendes tag

    A legnagyobb probléma az, hogy nem látunk a dolgok mélyére.. Arra gondolok, hogy van ugye a Sony-n belül egy telefonos divízió, akiknek az anyacég rendelkezésre állít X dollár összeget, amiből a legtöbbet kell hogy kihozzák, úgy, hogy 2019et írunk. És ebben az X mennyiségű dollárból levetítve egy telefonra neked ki kell hoznod valami mást/újat/innovatívat (lásd 21:9"), valami minőségi kütyüt aminek a hátán ott díszeleg a Sony logó, és persze friss androiddal rendelkezik ami később támogatva lesz legalább 1-2 évig. Na most ha ezeket sikerült elérniük, szerintem a 10 egységnyi X dollárból maradt 5, és ebből oldják meg a hardvert, kamerát, akkumulátort, stb.. stb... Tudna a Sony "stábja" letenni valamit az asztalra, csak sose tudjuk a háttérinformációkat, vagyis amire az előbbiekben célozgattam, hogy mennyiből kell kihozzanak egy "flagship" terméket.
    Gondolom az adott összeg amit kapnak, az azért akkora, mert egy veszteséges divízióra nem szánnak többet.
    Esetleg ha messze vagyok az igazságtól majd kijavítotok, de értelmesebb magyarázatot keresve se találok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák