- Apple iPhone 17 - alap
- iPhone topik
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Fotók, videók mobillal
- EarFun Air Pro 4 - a cél a csúcs
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Google Pixel topik
- Apple iPhone Air - almacsutka
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
Új hozzászólás Aktív témák
-
B.i.L
senior tag
válasz
Remus389 #159 üzenetére
Csak gondolj bele a StarTrekben is mik vannak...amikor elmész a boltba neked is ott a listád
Az alapötlet,koncepció tudom kevés,és sok évnyi fejlesztés,tesztelési időszak van,ugye,amit esetleg a szabadalmaztatás megelőz.Ha ezeket számba vesszük,és akkor hozzájön,hogy gyakorlatilag a Sam&Huaw is szinte egyszerre dobta piacra kooperáció nélkül(gyanítom),arra enged következtetni,hogy a fantazmagória elég erős alapot indukált.
Most példázok szintén a saját kútfőmből : elektromos autó - 2 körös akkupakk,ahol a menetközbeni többletteljesítményt vissza táplálom,B-aksiba,A-aksi használom,mert ez mondjuk feltöltött állapotban van.Mindez A-aksi lemerülő félben,itt biztonság,kímélés,etc...B-aksi már használható,mert tegyük fel feltöltött,átvált B-aksira,azt használja.A-aksi tölt.Miért nehéz megcsinálni,amikor 10 éve is azt hangoztatták,hogy csökkentik a méretet,és növelik a kapcitást?
Bizony a 2 hajlítható tel/phab közt óriási a különbség,szeretném élőben megtapogatni,de ez a techdemós ár elriaszt.Szolgáltatós lesz vajon?
Új hozzászólás Aktív témák
- Honor Magic 7 Pro 512 Gb - AI Pro kamera, 6,8 120 Hz LTPO OLED, Snapdragon 8 Elite,3 hó gari!
- Samsung Galaxy Z Fold6 Navy Duplakijelzős produktivitás, 120 Hz, Galaxy AI,2027. 09. 19
- Apple iPhone Air Space Black Pehelykönnyű elegancia,100% akku (6 ciklus) Garancia 2026. 09. 25
- Iphone 15 Pro Max 512GB Natúr titán
- ÚJ GARIS iPhone 16 Pro Max 256GB Black Titanium Független
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest