Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MMMMMM

    tag

    Akinek nem tetszik ez az arcszépítő szoftver az kikapcsolja (gondolom ki lehet). A csajoknak ez külön öröm főleg a fiatalbb korosztalyynak mert nem kell külön appot letölteniuk. Jo strategia ez a Huaweitől, nincs ezzel semmi baj, mert minden korosztalyt meg akar szolitani.

    Kivancsi lennek h a P10Plus az esti fotozasban milyen eredmenyt produkál. Nagyon varom a tesztet.
    P9-ről nem éri meg valtani a sima P10-re de szerintem egy P8 tulajnak mar igen. Viszont a P10Plus jo lett. Én is inkabb az 5,2 meretet részesitem előnyben de mivel a sima P10 nem igazan "csúcs", ezert a P10Plust veszem. Vegulis csak 5mm-el szelesebb. Világos a Huawei strategiája itt is és biztos h lesznek meg rajtam kivul masok is akik igy dontenek majd. De kivancsi leszek h vajon sikerül e ugyanannyi P10-et értékesiteni mint P9-et. Szerintem itt a cel nem az h a P9 tulajdonosok valtsanak hanem a mas gyartokhoz eddig huseges vasarlok meghoditasa.

    Az egyik német mobiloldal készitett az olvasoi kozott egy felmérést h kinek hol lenne jobb az ujjlenyomat olvaso és több mint 50%-a elöl szereti, 30%-a hatul a maradek oldalt a ki-bekapcsoloba integralva.

Új hozzászólás Aktív témák