- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- One mobilszolgáltatások
- Mi nincs, grafén akku van: itt a Xiaomi 11T és 11T Pro
- VoLTE/VoWiFi
- Mobil flották
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Google Pixel 8a - kis telefon kis késéssel
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Balzak83
senior tag
Köszi az infót!
Bal oldali panelon ott a napi keresések száma, 3310-es, meg a Nokia 6 viszi a prímet
A V10 egy nagyon-nagyon eltalált telefon, nagyon nagyon magas árral. Én G4 után arra szerettem volna váltani, nagyon tetszett, de még a használt példányok is 100e körül futottak. Egyszerűen ennyit sajnáltam adni érte. A V20 nagyon hiánypótló alkotás lehetett volna a Note7 botrány idején, de ez a ziccer is kimaradt, gondolom túl hirtelen kellett volna piacra dobni mindenhol, és nem ment volna simán. Emiatt is reménykedtem, hogy a V20 alapjait fejlesztik tovább a G6-ban.
-
Balzak83
senior tag
Tőlünk nyugatabbra, vagy ha szimplán csak szétnézel egy európai reptéren, mindenki nyakában ott lóg a 100ezres Beats meg társaik. Tudom hogy ezen felhasználók nagy része is csak divatból veszi, de a másik fele jó zenét akar hallgatni. És pont a telójuk miatt nem tehetik meg.
A másik fele a dolognak, hogy ugye a pali ismondta, hogy ki akarnak tűnni, meghallgatják a usert, és olyan telót akarnak letenni az asztalra, ami minden igényt kielégit. Pont ez nem valósul meg. Ez a teló kb 1 hónapig lesz kuriózum, mert a kijelzőn túl nincs benne semmi extra. Egy jó DAC szerintem megdobta volna az eladásokat, rámenni a minőségi zene vonalra, ahogy a HTC csinálta még anno a beats-el. Így meg jön az S8, meg a többiek, és beleszürkül szépen a futottak még kategóriába, nem lesz semmi egyedi benne. És szerintem idén az árelőnye sem lesz meg a G6-nak, pont amiatt, mert a 2016 rossz év volt, olcsóbb volt a G5, és úgy se fogyott.
-
Balzak83
senior tag
Ez az ember nagyon tudja a töltelékdumát tolni.
Nem lesz DAC az európai g6-ban, mert azért nem akarnak az európaiak(!) fizetni, bezzeg a szar cammodult letolták a szolgáltatókon tavaly... A modularitást eladták a világnak, mert azt hitték hogy milyen frankó dolgot találtak ki, idén meg megtanultak páneurópai fejjel gondolkodni. Pont a DAC adta volna el a G6-ot.Egyébként itthon "csóróföldön" a V10 is sikeres volt annak ellenére, hogy drága volt és csak függetlenként árulták.
Azt rakjuk a telefonba, amiben jók vagyunk: jó kijelző, nagy akkumulátor, jó készülékház. Na ezen is csak nevetni lehet, 4-5 éve gyártják a beégős kijelzőiket, meg a cellazárlatos akkukat. A k észülékházakról inkább ne, g3 repedt, g4 krómutánzat volt (bár szép design) g5-nél meg telibemázolták a fémet, és az alját ledugózták műanyaggal.
Na mindegy, várjuk a G6-t és az árcéduláját.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- TCL LCD és LED TV-k
- Argos: Szeretem az ecetfát
- RAM topik
- Intel Core i3 / i5 / i7 / i9 10xxx "Comet Lake" és i3 / i5 / i7 / i9 11xxx "Rocket Lake" (LGA1200)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Vicces képek
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Kivégzi a Firewire-t az új macOS verzió?
- World of Tanks - MMO
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 15 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor 200 Pro 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 14 PRO - 128GB - Deep Purple - 85% akkumulátor
- Samsung Galaxy S22 Ultra 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE H77-DS3H H77 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Bontatlan SteelSeries QcK 3XL egérpad
- LG 55G4 - 55" OLED evo - 4K 144Hz & 0.1ms - MLA Plus - 3000 Nits - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium
- BESZÁMÍTÁS! 2TB Kingston KC3000 NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! ASROCK H310CM i5 9600K 32GB DDR4 500GB SSD RTX 3050 8GB DeepCool Tesseract SW 500W
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest