Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egzee

    őstag

    Szerintem jó a dolog... 1-2 baki nekem még megfogalmazatlan, bár ők ott fent biztos kitalálták ezt, hogy az a 2GB bizony még kb 2009-ben lesz elég aztán felejtős... Biztos nem él túl egy ilyen Modu 3 telefonos generáció váltást, hisz a processzorok gyorsulnak, nagyobb tárhelyek lesznek stb... :F Ez csak 1-2 dolog a sok közül. Az teljesen ok, hogy például a JBL Jacket saját akkumlátorral rendelkezik, de például már annak a gagyi durung Street Art Jacketnek is szép terebélyes kijelzője volt és vajon, hogy fogja bírni a drága kis Modu csöppnyi kis akkumulátora a nyomogálást egy teljes nap? Tegyük fel egy srác elmegy suliba és egész úton zenét hallgat. Suli után a spancikkal bemegy egy plázába, majd hazamegy, begyűr valami flamót és megy is a dizsibe egy fotós Jackettel amit végig villogtat... Vajon, ha anyuci, apuci érte menne a buli után, mert törődnek a kölökről akkor addig kibírja-e majd az akksi?

    Ben11: Tegyük fel downhill bringázás a hobbid, de egy terepjáróval jutsz el a célig, ahonnan lezúgsz majd és az irodádban van egy képkeret... Mit használnál??? GPS bringára+GPS kocsiba+telefon+kihangosító kocsiba+képkeret a munkahelyeden? Vagy egy modut???

    Sok ember nem fogja fel, hogy ez lehet, hogy valakinek olyan találmány, hogy meglát egy reklámot és megvilágosodik, hogy úristen, ezt nekem találták ki!

    [ Szerkesztve ]

  • Egzee

    őstag

    válasz Lirion #29 üzenetére

    sztem tán amcsiban eladható... ott talán vevők rá az emberek...

Új hozzászólás Aktív témák