Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Emosz #3 üzenetére

    nem is csak a 3G hiánya van itt. hanem az, hoyg az A780 óta semmit nem fejlesztettek a platformon!! vagy lehet, hogy régebb óta, én ott kezdtem el figyelni.
    olyasmikre gondolok, mint például a hívásszűrés hiánya, skinek hiánya (illetve nem is hiány, de hogy telnettel kell felnyomni a telóra az kicsit macerás, és alapból nem is működik :D ), viszonylag gyengébb proci (vagy nem megfelelően optimalizált rendszer), stb.
    az átlagos felhasználást ezek nem befolyásolják áltlaában, de a Ming (és a többi linusox teló) árképzése már arra engedne következtetni, hogy ezeket feljebb akarják pozícionálni.
    aztán ott van még az, hogy nem igazán versenyképesek zenei fronton (bár ez még nem rossz egyáltalán), képalkotás fronton sehol nincsenek, nincs (eddig nem volt) wifi, se 3g, valamint a GPS is még látótávban sincsen...
    és erre még rájön, hogy bár bővíthető a rendszer, de alig lehet rá találni valamit sajnos.

    de én őszintén nagyon drukkolok a Motonak, hogy jöjjön be nekik ez a platform, fejlesszék fel, és mutassák meg a Samsungnak, hogyan kell telefont gyártani, ne csak csilivili cuccokat :)

Új hozzászólás Aktív témák