Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanderbit

    csendes tag

    válasz feka0118 #760 üzenetére

    Köszönöm a felajánlást és igazad van, fogalmazhattam volna szofisztikáltabban, ezért elnézést kérek.

    1, A GPS nem működik sem a Waze alatt, sem Mapsen autós módban. Ugyanakkor gyalogosmódban (Mapsen) működik. Autós módban vagy Waze-n csak hozzávetőleges helyzetet tud mutatni 10 perc után is úgy, hogy egyhelyben várok. Más alkalmazást is próbáltam, nem vezetett eredményre. Próbáltam többféle GPS beállítást, pontatlant, pontost, közepest, de semmi különbség. Netet, BT-t, Wifi-t különböző kombinációkban ki-be kapcsolgattam, hogy hátha valamelyik hiányzik neki, esetleg zavarja, semmi eredmény.
    2, Ha már BT. Szűz kora óta hízlal folyamatosan BTsnoop_hci_xyz.cfa nevezetű fájlokat [xyz helyett egy csodás szám és betűkombináció van] (BT fejhallgatót használok, elvileg ezek valami log file-ok). Soha ilyet nem tapasztaltam más telefonomnál, viszont nagyon zavaró, mert 3-5 gb-ra felhíznak ezek a fájlok (együtt) 1 hét alatt, törölhetem ki és kezdhetem elölről a jövő héten. Ez meg van oldva tehát (részben), de irritáló.
    3, (ez beismerem részben makacsság) A rossz memória kezelés (ez a tippem legalábbis). Gyakran hallgatok Spotify-t és napi rendszerességgel fordul elő, hogy FB alkalmazás böngészése/Chrome használata közben bezárja a háttérben futó Spotify-t vagy gépelés közben a Messengert.Valóban használhatnék FB és Messenger light-ot, illetve valamilyen más böngészőt, ez lehet megoldaná a problémát (sőt valószínű), ugyanakkor zavar, hogy egy "butább" Thoron nem volt ez gond (igaz annak ezer más hardveres gyermekbetegsége volt), nyilván ha nincs más út ez lesz, ugyanakkor zavaró kompromisszum. (Az intelligens megoldás helyett hagytam őket háttérben futni, nem javított a helyzeten semennyit)

    (Nem telepítettem fel azt a fixet amit kiadtak, mert a patchnote-ban foglalt bugokkal nem volt gondom, vagy nem tapasztaltam, így nem láttam értelmét felrakni, pláne, hogy elvileg lassan úgyis kijön a 7) """"elvileg""""

    Szóval ebből a leginkább problémás a GPS, mert semmi olyat nem találtam ami segítene. Még a Flyme 7-et megvárom, ha az sem segít akkor szervíz. A többi valóban kompromisszum kérdése, ugyanakkor én ezt sok kompromisszumnak érzem ennyi pénzért, de lehet én nem kezelem helyén ezt az ársávot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák