Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feka0118

    tag

    válasz fanderbit #762 üzenetére

    Hát ezek tényleg érdekes hibák.
    Gps:
    Én here-t használok navigálni, még ha bent vagyok a szobában is talál jelet offline állapotban. Valamint még andorid autót használok még vele amikor hosszab útra megyek kocsira kötve. Otttalálkoztam azzal a jelenséggel ha a google beállításaiban nem a gps+net opció van beállítva akkor meg meg akadt a navigáció. De here-t használva teljesen offline állapotban is tökéletesen működik. Mérnök üzemmódban van olyan opció ahol a gps-t le lehet tesztelni, valamint alapállapotba lehet állítani. Az lehet megoldhatná a problémát.
    Ha jól emlékszem a youtube on még videó js van fent róla(*#*#3646633#*#*).
    Zene multitaszking:
    Én a gyári lejstszót és deezer t használok, sosem találkoztam ilyen hibával. Mondjuk az utóbbit csak wifi n keresztül.
    Ha mobilneten használod akkor minden adathasználat korlátozó beállítást érdemes kikapcsolni. Vagy ez lehet memória crash is. A messenger nálam is többször kifagyott. Swiftkey billentyűzettet használok és ha sokat dumálunk a haverommal(kisebb videók, képek, gif ek stb.) akkor ameddig nem zárolom a kijelzőt az egész beszélgetést a memóriában tartja. Amit sikeren megfigyeltem hogy képes a fizikai ram ból 800 Megát befoglalni és amikor ezt az értéket eléri bezárja a messenger appot. Ezt jeleztem a bug szekcióban is, eddig a flyme7 beta alatt ezzel a hibával nem találkoztam(mondjuk mással igen, de várjuk meg a stabilt és utána szidjuk a rendszert ha ezt nem javították ki😀). De előfordulhat hogy a maximális alkalmazások háttérben futásának a max száma kevés. Azt ha jól emlékszem a fsjkesztői beállításokon belül lehet még személyre szabni, egy próbát megérhet. Vagy még kipróbálhatod hogy amit beállítassz háttérben futni, után újraindítod a telót. Én a flyme5 egyik verziójában futottam bele hasonló hibába az megoldotta, de a messenger egy kalap f. s, azzal nem fogsz tudni mit kezdeni, szerintem, de ebben meg lehet én vagyok olasatlan és van rá megoldás. (hátha valaki kijavít🙂) Sőt én osztott képernyőn is szoktam youtubozni és chrommal böngészni és nálam eddig azzal sem volt gond vagy anomália. Mondjuk itt meg kell jegyeznem hogy a gyári böngészőt nem lehet kiválasztani osztott képernyős módban, ami számomra azért vicces, mert én főleg azt használom.
    Bluetooth:
    Hát én csak telefon kihangosításra és kocsiban zenelejátszásra használom. Nekem jól működik és "számomra" érdekes log file okat sem találtam ami az általad említett méreteket elérne. Passz☹️
    De a frissítést én feltenném a helyedben sok más kis hibát is javít, amit leírás nem tartalmaz, de csak teljes gyári visszaállítást követően. Ha van flyme fiókod akkor a flyme forumon tudsz hibát bejelenteni a fejlesztők felé, akik (remélhetőleg) számításba is veszik vagy leírják hogy mit állíts be hogy jó legyen. A gps nek jól kellene működnie hiszen meglepően jól tartja a jelet és gyorsan talál pozicíót. Egy negatívum azért van mert ha android autót használom, 1 óra után már képes eléggé felmelegedni a telefon( az aksi is nem csak ott ahol a proci van) , de sima here-el meg 5 óra után is csak langyos. Remélem tudtam segíteni. Max ha nem, marad a szervíz.☹️
    Sikerélményt kívánok!😀👊🏻

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz fanderbit #762 üzenetére

    Szintén Waze-t használok és nekem teljesen jó. Amit észrevettem,hogy mivel valami állandóan basztat, ezért a gps-t ki szoktam kapcsolni, navigáció előtt be és menet közben kell neki 3-5 perc mire észbe kap ,hogy merre jár, de amúgy hibátlan.

    Szintén spotify-t használok és nekem háttérben tökéletesen megy. Bár ritkán facebookolok közben, de amikor igen, nem zárja be.

    Esetleg próbáld meg engedélyezni a fejlesztői beállításokat és ott a memóriakezelésen állítani.

    Ezeket a bluetooth fájlokat hol lehet megtalálni?

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák