Hirdetés

2017. augusztus 22., kedd

Gyorskeresés

(#1) rootkiller

rootkiller
(őstag)

Tetszik ez a Google Pixel, vennék is ilyet de nagyon nagyon drága.

Szóval akkor cserélem le a Nexus 5X-et ha majd tönkrement :D

[ Szerkesztve ]

Cube Agree GTC Race

(#2) HardRic

HardRic
(PH! addikt)

Van arról már bármi infó, hogy itthon szervizelik-e valahol? Elég risky lenne bevállalni egy ilyen drága cuccot support nélkül.

OnePlus 5

(#3) hallerlaller

hallerlaller
(PH! addikt)

Szakmai hozzáértés nulla, miközben nem is mérhető eladásokat produkál, itt folyamatosan mennek a cikkek hogy milyen jól fogy. Gratulálok.

"virus telefonban incsen.azt számítogépre tervezik nem kell félned érted." - by SuperVerda87

(#4) wesder válasza hallerlaller (#3) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Pàr gyàrtó örülne, ha csak ennyit tudna eladni.

Bring us the girl and wipe away the debt

(#5) hallerlaller válasza wesder (#4) üzenetére

hallerlaller
(PH! addikt)

Mennyit is?

"virus telefonban incsen.azt számítogépre tervezik nem kell félned érted." - by SuperVerda87

(#6) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Kamera problémákról olvastam épp a reggel.

Moto Z2 Play bemutató: https://goo.gl/RgtxCw

(#7) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

A 36%-on mi a meglepő? Bő fél éves telefon és ilyen jol fogyott, ugy hogy az Edge eredményei fel sincsenek tüntetve (ha jól látom)? Egy szinte új keszulek eladasahoz kepest szvsz eleg jo teljesitmeny.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#8) darvinya

darvinya
(Jómunkásember)

Magyarul a piac belőtte az árat, és ennyiért forgalmazva lenne sikeres.

Vernee Mars 4/32 v7.0

(#9) embe válasza hallerlaller (#5) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Te hogy tudod mennyit adtak el? Te milyen eladási listából meríted az infódat?

[ Szerkesztve ]

".... a Kádár-rendszerben születtem, de nem akarok annak primitív paródiájába beleöregedni.."

(#10) Obyboy válasza rootkiller (#1) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Az 5X utódja Pixel helyett lehet egy OnePlus lesz ahol garvesztés nélkül cserélgetheted majd a ROM-okat...

"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint egy disznóval birkózni a sárban. Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#11) vicze1 válasza hallerlaller (#3) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Apple és Samsungon kívül nagyon kevés gyártó tud szignifikáns darabszámot felmutatni 1db készülék esetén. 4 millóval messze a top 10-ben lenne, ha nem feljebb.
A Nexus sose volt ilyen sikeres 3 milliót se érte el szinte egyik se, a nagyon erős marketing meghozta a gyümölcsét.

(#12) hallerlaller válasza embe (#9) üzenetére

hallerlaller
(PH! addikt)

Innen: [link]

(#11) vicze1

lol, nemhogy 3 milliót, de 1-et sem adtak el belőle. google nem tesz közzé eladási adatokat érthető okokból (elég siralmas lenne) de abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy a disztribúciós listából ki lehet következtetni, mivel a pixeleken futó android 7.1 API lvl25 tehát külön meg fog majd jelenni rajta (valamikor jövőre). ~1.5 millárd aktív androidos eszköz van, annak a 0.1%-a kb ~1.5 millió, tehát ha megnézed a fenti linket akkor látod hogy a korábbi években szintén készlethiányos, kezdetekben 'jól fogyó' nexus 6, nexus 6p, nexus 5x összesen 4.5 millió darabszámban értékesítettek. A statisztika amire a cikk hivatkozik 112% növekedést ír, a nulláról ugye nem nehéz, hasonló növekedés korábban a wp telefonok esetén volt.

[ Szerkesztve ]

(#13) rootkiller válasza Obyboy (#10) üzenetére

rootkiller
(őstag)

Sose cseréltem romot, nekem megfelel a teljesen gyári készülék :)

Cube Agree GTC Race

(#14) Obyboy válasza rootkiller (#13) üzenetére

Obyboy
(őstag)

A stock droidhoz igen közel áll az OxygenOS.

"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint egy disznóval birkózni a sárban. Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#15) vicze1 válasza hallerlaller (#12) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

"4.5 millió darabszámban értékesítettek."
És ez az adat honnan van? Ja hogy ez is spekuláció... :U Ugye ugyan úgy nem lett közreadva semmilyen hivatalos statisztika.

A PlayStore statisztikában messze nem szerepel az összes androidos telefon, mivel teljes Kína kiesik.
Miden adat a tied és az enyém is a spekuláció spekulációjának a spekulációja. A következtetésed pont olyan bullshit mint bárkié.

A felháborodást nagyon nem értem mire fel, de OK.

(#16) hallerlaller válasza vicze1 (#15) üzenetére

hallerlaller
(PH! addikt)

Milyen spekuláció? Ott van a disztribúciós lista 0.3% az android 7.0 ami a nexus 6, 6P és 5X telefonokon fut egyelőre. Nem megy a matek?

A felháborodásom okát már leírtam: mennek a hírek hogy milyen jól fogy, közben pont az ellenkezője történik, ugyanaz mint a korábbi években.

[ Szerkesztve ]

(#17) Juhaszatti válasza hallerlaller (#16) üzenetére

Juhaszatti
(fanatikus tag)

Csak hogy ebből a statisztikából több mint 1 milliárd ember kiesik.

(#18) hallerlaller válasza Juhaszatti (#17) üzenetére

hallerlaller
(PH! addikt)

Miért esik ki?

(#19) 7etape

7etape
(PH! addikt)

Csodálom, hogy van akinek ez tetszik és meg is veszi. Sok ronda telefont láttam, de ez még azok közül is top3-as ... :F

[ Szerkesztve ]

(#20) vicze1 válasza hallerlaller (#16) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

LOL, és hol a jó fenében látod azt, hogy mennyi készülék van ebben a listában? :U
Itt a probléma, hogy a kiinduló adatod egy elég nagy spekuláció.
"Each snapshot of data represents all the devices that visited the Google Play Store in the prior 7 days"
És még valami: November 7, 2016 A lista havonta frissül 1x minden hónap elején, a 7.1 valószínű csak januárban kerül bele.

A 7.0-ban benne van a N9, Pixel C, Player, az összes CM és egyéb ROM-ok, egyáltalán nem csak a 3db Nexus-t foglalja magában.

(#21) hallerlaller válasza vicze1 (#20) üzenetére

hallerlaller
(PH! addikt)

Igazad van, rosszul emlékeztem. 1.4 millárd aktív android felhasználó, de ebből csak 1 millárd a google play használó. [link] Még ha arányosan növekedett is tavalyi adathoz képest, akkor is túlbecsültem.

N9, Pixel C, Player, az összes CM és egyéb ROM-ok

ezek összesen 0.00001%

[ Szerkesztve ]

(#22) wesder válasza vicze1 (#20) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Ebbe az a MIUI is benne van, amin van GP?

Bring us the girl and wipe away the debt

(#23) vicze1 válasza hallerlaller (#21) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Több mint 1éves cikk semmilyen konkrétummal arról, hogy magában a 7napos PlayStore statisztikában hány készülék van.
"Google Play now has 1 billion active users in the last 30 days"
Ez egy teljen más adat mint a 7nap alapján vett statisztika, különösen olyan országokban, ahol gyér a net, mint India.

"ezek összesen 0.00001%"
Milyen statisztika alapján vagy csak hasra ütöttél? :U

Abba bele se megyek, hogy a 0,3% valóságban, egy 0,25-0,35%-es sáv lesz, tehát 1 milliárddal számolva is 1millió a difi a két véglet között, ami majd 30%-os hibaarány.

Borzasztó dolog, ez a matek mi...

@wesder: Minden amin PlayStore fut, elméletileg.

[ Szerkesztve ]

(#24) hallerlaller válasza vicze1 (#23) üzenetére

hallerlaller
(PH! addikt)

Abba bele se megyek, hogy a 0,3% valóságban, egy 0,25-0,35%-es sáv lesz, tehát 1 milliárddal számolva is 1millió a difi a két véglet között, ami majd 30%-os hibaarány.

Írtam, hogy még így is túlbecsültem. Értem én hogy neked ilyen telefonod van és szeretnéd látni milyen népszerű, de a számok mást mondanak.

(#25) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

A jól fogy az nem kicsit relatív. Egy Applehöz viszonyítva pl hogy fogy?

[ Szerkesztve ]

(#26) Kasya válasza Scholes9 (#25) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Jobban

Samsung Galaxy S7 Edge

(#27) Integrale válasza hallerlaller (#24) üzenetére

Integrale
(PH! addikt)

Megforditva, te ilyen telefont szeretnel, nem lehet, ezert irigy vagy, szoval puffogni kell kicsit, ilyen-olyan spekulaciokra tamaszkodva, mondvan, hogy az MA nem ert hozza, bezzeg te!
Aha, szoval a Mobilarena a forrasa a GSMAerenanak, a PhoneArenanak es a Phandroidnak is.

"Valamikor volt a tett, abból lett a gyűlölet, ebből pedig szeretet s a világnak vége lett."

(#28) hallerlaller válasza Kasya (#26) üzenetére

hallerlaller
(PH! addikt)

lol, ugye nem dőltél be ennek a grafikonnak? ha a korábbi 4 héten eladtak 1000 db pixelt, majd black friday-en eladtak kétszer ennyit attól még köze nincs a milliós eladásokat produkáló alma meg samu számokhoz. Itt komolyan elhitte valaki hogy többet adtak el ebből, mint iphoneból?

(#27) Integrale

Akkor megnyugtatlak: eszem ágában sincs ilyen telefont venni, nem is tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#29) rlaci2 válasza 7etape (#19) üzenetére

rlaci2
(senior tag)

Köszönöm a csodálatot :C

(#30) Kasya válasza hallerlaller (#28) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Nem kell meszemeno konkluziot levonni belole, mert rengeteg helyen verzik el a grafikon akkor.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#31) vicze1 válasza hallerlaller (#24) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Saját biztos nem lesz, ki nem láthatom, a Google féle lebutított Androidot.
A népszerűsége jövő szeptemberre fog eldőlni, nem 1 hónapnyi árusítás után... De ja, ha becslések szerint 3 hónap alatt annyit adnak el belőle, mint 3 Nexus-ból 2év alatt az tényleg szar, nincs itt min vitatkozni...

[ Szerkesztve ]

(#32) hallerlaller válasza vicze1 (#31) üzenetére

hallerlaller
(PH! addikt)

De most direkt kötekedsz, vagy nem figyelsz 3 hónap alatt annyit adnak el belőle, mint 3 Nexus-ból 2év
hol írtam vagy ki írt ilyent? Nem mérhető eladások vannak, mivel nincs benne a disztribúciós grafikonban.

áh hagyjuk, menj haza, olvasd át újra tiszta fejjel amiket itt írogattunk, és majd rájössz hogy igazam van.

(#33) atike

atike
(PH! kedvence)

Arra van bármi infó, hogy mennyiért adták a BF-en...?

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#34) RaveForce válasza hallerlaller (#32) üzenetére

RaveForce
(PH! kedvence)

Skacok... ekkora vitat nem er ez a tularazott torzszulott vacak...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#35) Ádám16

Ádám16
(őstag)

Ennel meg mindig sokkal szebb a 6P, raadadul az ara is joval baratibb. Ha most vasarolnek, biztosan egy 6Pre neveznek be, es ha észhez ter kicsit a Pixel ara, arra valtanek. Jelenleg szerintem nem éri meg.

(#36) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Szerintem, nem csak a Pixel eladások. Az lenne a ciki, ha ez nem.

(#37) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Maga a kütyü tudása rendben van, d a formavilága az ami egyáltalán nem jön be. :(

[ Szerkesztve ]

♣A káosszal teremtek rendet.♣ Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Lumia 735,640LTE,LGG2

(#38) feliks

feliks
(senior tag)

Fura állat ez a Pixel. Szerintem rohadt ronda. (kékben egyenesen büntetés a tulajnak) És még az androidot sem szeretem (semmi trollkodás, csak kevésbé vált be). És mégis, valamiért ha félretolnám a teljes Apple vonalat, ilyet vennék, magam sem tudom miért..

[ Szerkesztve ]

[Be Happy] - Kérlek ha írtam neked egy PÜ-t akkor méltass arra, hogy válaszolsz, akkor is, ha a válaszod nemleges.

(#39) rlaci2 válasza feliks (#38) üzenetére

rlaci2
(senior tag)

Tegnap óta használok egy fekete XL-t.Eddig abszolút pozitív az összkép.A kinézet ugye szubjektív,de élőben azért jobbat mutat mint képeken,videókon.Volt HTC 10-em is többek között,érzem a rokonságot.Amúgy nagyon egyben van a telefon.A kamera igen jó,a kijelző is remek.Az akksi szintén kellemes meglepetés.A rendszer nagyon gyors,minden egy pillanat alatt történik.Így elsőre......

(#40) Kasya válasza feliks (#38) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

+1
Tipik az a keszulek, amit nem a kulcsin ad el szvsz. Tokot ra es felig megoldva a problema :)

Samsung Galaxy S7 Edge

(#41) HardRic válasza Kasya (#40) üzenetére

HardRic
(PH! addikt)

Nekem ez a Dbrad skin + bumper kombó jön be nagyon:

OnePlus 5

(#42) Luck Dragon válasza HardRic (#41) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Igaz ez szubjektív ,de szerintem egyáltalán nem szép.

♣A káosszal teremtek rendet.♣ Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Lumia 735,640LTE,LGG2

(#43) frankweber

frankweber
(őstag)

Nekem tetszik.
Feketében elfogadnám csak nem ilyen drágán.

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

(#44) RaveForce válasza Luck Dragon (#42) üzenetére

RaveForce
(PH! kedvence)

egy női táskában el tudnám képzelni.. :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#45) vicze1 válasza vicze1 (#20) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Hogy milyen hülye vagyok, az összes Android One is 7.0-án van/lehet, az 1-2 millió készülék, azok előbb frissültek mint a Nexusok.

(#46) Integrale válasza vicze1 (#45) üzenetére

Integrale
(PH! addikt)

Motorola G-k ia frissultek mar oktober vegen.

"Valamikor volt a tett, abból lett a gyűlölet, ebből pedig szeretet s a világnak vége lett."

(#47) hallerlaller válasza Integrale (#46) üzenetére

hallerlaller
(PH! addikt)

biztos?

meg az összes android one is túlzás, gsmarena-n nagyon panaszkodnak hogy nem frissül, elvileg a GM 4G frissült, de hogy ez mennyi telefont jelent gyanítom nem sokat.

(#48) hallerlaller

hallerlaller
(PH! addikt)

Nah ennyi, 552.000-1m volt az összes pixel amit eladtak, bár ez januári hír de csak most olvastam. vincze1 jössz egy sörrel.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.