Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz doooo #14 üzenetére

    Szerinted már régen nincs. Szóval biztos soc nélkül szállítják őket. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz doooo #26 üzenetére

    Az álltalad kreált ferdítésekről beszélek és nem másról. Nem kell terelni.
    Hiszen te kiszámoltad hogy mikor fogy el, és tisztában vagy a pontos készletekkel is, és ezt a tudtunkra is adtad

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • Schuler888

    senior tag

    válasz doooo #28 üzenetére

    Olyan "emberre" forditasz energiat akire felesleges, mert a jozan esz es tenyek hijan van... :U

    "Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

  • Essentials

    aktív tag

    válasz doooo #28 üzenetére

    Én szoktam neki kommentelni, de nekem sosem válaszol vissza. Mintha nem is írtam volna semmit! Valószínűleg egy tag bekebelezéséig szól a kvótája, kettőt, hármat már nem tud offenzíven lesajnálni. :DD

    [ Szerkesztve ]

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz doooo #28 üzenetére

    Nah erre kíváncsi lennék. Fent van valahol a Huawei raktár készlet? Tudsz linket adni mert én még nem láttam sose. Tudtommal nem raknak ki semmit se.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • .Szaki.

    addikt

    válasz doooo #181 üzenetére

    Ha végigolvastad a topicot, akkor szerintem Te is látod, hogy teljesen felesleges észérveket és tényeket leírni, ezek senkit sem érdekelnek sajnos. De legalább tökéletesen bemutatkoztak azok a fórumlakók, akik állítólag egyáltalán nem is léteznek.

  • illjo

    senior tag

    válasz doooo #181 üzenetére

    A Samsung az usa ban a legnagyobb nyertes, mielőtt ezt az üzletet megszerezte a nokia előtt, csak ázsiában volt piaci szereplő, jellemzően a saját országában, ahol példaértékűen épült ki az 5g.Az usa üzlet előtt nyugati piacokon 5g építésben szinte semmi jelentősége nem volt. Nyugaton a huawei, nokia és ericsson voltak a meghatározó tényezők, akiket meg sem említesz.

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

  • Fall-N

    veterán

    válasz doooo #248 üzenetére

    Vicces az egész úgy ahogy van. Ezek csak tárgyak, de úgy nézem valakinél egy vallás.

    Ahogy írtam az évek alatt mióta vannak mobiltelefonok szélesebb körben, jöttek és mentek a nagy gyártók. Ezért sem értem, hogy miért kell valamelyikhez ennyire ragaszkodni. Én új telefon vásárlása előtt azt nézem meg, hogy az adott keretbe mik férnek bele és az alapján próbálom a legjobbat kiválasztani. Van pár dolog, ami nálam kizáró ok (OLED - byebye Samsung), de bármilyen márka jöhetne. Sajnos mivel eléggé elszabadultak az árak, így jöttek nálam képbe a Redmi, Xiaomi és Poco telefonok. Szerettem a Huaweit, ahogy írtam P Smart Z lett volna a kiszemelt, mert tetszett a Popup kamera. DE egy tizessel többe került és a SoC jobb a Redmi Note 7-ben így az lett a választás és pluszban ennek üveg a hátlapja és nem műanyag, mint a Huawei-jel volt. Semmi érzelmi döntés nem volt a választásban csak racionális érvek.

    Következő lehet, hogy Realme lesz, hiába jön be a MIUI. De még Netflix HD támogatás nem lesz rá addig az sem biztos.

    [ Szerkesztve ]

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz doooo #248 üzenetére

    Te se vagy előrébb ezzel a hsz-el egy szemmel se. :)

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • illjo

    senior tag

    válasz doooo #248 üzenetére

    Gondolkodtam, hogy érdemes-e válaszolni. Mert ugye van az a mondás, hogy kikkel nem érdemes vitatkozni, hiszen könnyen megeshet, hogy lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
    A mentális egészségemre vonatkozó, bár láthatóan nem aggódó, annál inkább szokásosan degradáló, személyeskedő kérdésedre a válaszom: kösz, megvagyok..A fejemben zajló folyamatokra adott reakciók közül is azt az elvet veszem figyelembe, hogy: nem azt kell nézni mit mondanak, hanem hogy KI mondja. Most sem tagadtad meg a szokásos stílusod. Talán te is ismered a mondást: "A stílus maga az ember."
    A sarkos, azaz szélsőséges fogalmazást még funkcionális analfabétaként sem keverem össze azzal hogy valaki a Huawei telefonokkal rendelkezőket és azok mellett érvelőket gyűlöletkeltési szándékkal "lazán" elhelyez a diktatorikus elveket valló (proletárdiktatúra, ki is mondták szépen), népirtó kommunisták közé akik vagy tevőlegesen, vagy hallgatólagosan, tűrve az elvtársaik tevékenységét, vagy vállalva azok szellemi örökségét, bűnösök mindörökké. Mert minden félreértés elkerülése érdekében, nemcsak a nácik hoztak létre haláltáborokat, ahol emberek millióit irtották ki, nemcsak ők öltek meg válogatás nélkül mindenkit, akit az ellenségüknek tartottak, hanem a kommunisták is hasonló módon jártak el. Bár sok közöd nincs hozzá, a jobb megértés érdekében, két felmenőmet is ezek kínoztak meg és öltek meg több ezer társukkal egyetemben, hogy sikeresen konszolidálhassák a hatalmukat és létrehozhassák a gulyáskommunizmust. Nem tudom, hogy átjön-e, de az között a sarkos fogalmazás, hogy "frusztrált ijúzerek és önjelölt prohardveres amerikakapitányok" és a " frusztrált hithű kommunista, Kína imádók" között mély szakadék tátong a sarkosság tekintetében. Szóval ez a válasz arra, hogy csak tudnád mit kérek ki magamnak. Fórumtársunk aki leírta, max annyit tehetne, hogy azt mondaná, bocs, persze nem úgy gondoltam,. Nyilván erre nem fog sor kerülni, az maga lenne a csoda. Helyette kaptalak téged mint öntudatos, nagyon magabiztos, az intellektuális fölényében (????????) bízó acsarkodót. Egyébként, ha valóban annyira mocskolódó is lett volna a leírásom, ahogy te állítod, csak szólok, egyik mocskolódás nem oltja ki a másikat, mindig mindegyik létezik egymástól függetlenül. Mindig felelősséggel tartozunk érte. Én ezt írtam: "(túl azokon, akik a nyomorult életük felvidításának eszközeként mások bajain szórakoznak)....." Nem tudom, funkcionális analfabétaként van-e egyáltalán jogom nyelvtanilag elemezni ezt a mondatot, de teszek egy próbát. Szerintem, tekintsünk el az állítmány, tárgy stb megállapításától, maradjunk az egyszerűség kedvéért az alanynál, ami itt, a teljes mondatban határozatlan alanyként szerepel, de meghatározva egyes csoportját a "túl azokon" kifejezéssel. Tehát CSOPORTJÁT! Nem egy személyt, pl ahogy te engem, vagy más neked nem tetsző hozzászólót. Hol látsz tehát te itt egyeseket? Hol személyes mocskolódás ez?? Főleg hol van itt az a súly amivel te ellátod? Hogy ér ez fel a te és tettestársaid szokásos személyes, degradáló kezdeteiben és válaszaiban? Pláne úgy, hogy egyébként annak a mondatnak a második része lett főként nektek szánva. Csak hogy értsd, leírom kevésbé differenciáltan, hogy értettem: "A túl azokon" zárójeles rész azt jelenti: HACSAK VALAKIK NEM AZÉRT AKARNAK KÖTÖZKÖDNI, HOGY A NYOMORÚSÁGOS ÉLETÜKET FELVIDÍTSÁK.... Sajnálom, ha magdra vetted é lelki közösséget vállaltál azokkal ezek szerint.
    Gyerekes vagdalózás? Hát nem tudom.. Eddig itt egy emberrel tudtam normális diskurzust kialakítani, aki az "ellentáborba" tartozónak mondható. Inkább a te és hasonszőrűek acsarkodásait tartom a gyerekes vagdalkozás kategóriájába méltónak.
    Miben érzed hiányosnak a tudásom, tájékozottságom, azok alapján, amiket írtam? Miért tartasz büszkének, és miért alaptalan? Egyébként is mi a baj a büszkeséggel? Mik az átlátszó képmutatásom kritériumai? És ezek opciók amit kikérhetek magamnak?? Ne már, ez értelmetlen. Ha ezek tényleg hibák és az én hibáim, amit másokra vetítettem, akkor nem nekem kell kikérni, hanem annak, aki az elszenvedője :) Nem tőled kérdezem, költői a kérdés, mert más úgysem fog rá válaszolni, de: Nem ezek az indulatból jött szó odavágások, értelmetlen végkövetkeztetés tűnik inkább gyerekes vagdalkozásnak? :)

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

  • doooo

    veterán

    válasz doooo #288 üzenetére

    Lejárt a szerkesztési idő:
    - Mellesleg meg ennek a mellesleg ez a
    - Hauwei Huawei (amióta létezik az előbbihez köthető "márka" is, ezt is érdemes javítani)

    [ Szerkesztve ]

  • illjo

    senior tag

    válasz doooo #289 üzenetére

    Már megbocsáss, de ez már annyira üres szócséplés volt, vagy talán 'nyúlom' a kedvenc szavad: vergődés, hogy igazából csak untat.Szóra sem érdemes. Ennél még a jelzőid, a 'funkcionális analfabéta', meg az elmeállapotom megkérdőjelezése is jobb volt.
    Persze megint késtél egy ütemet. Nyilván direkt. Megint pont mikor kicsit lenyugodtak a kedélyek és pár normális szó is elhangzott. De ha folytatnád, kérlek, erőltesd meg magad intellektuálisan, ha mindenáron vitázni akarsz velem. Persze ha elhallgattatni, akkor untass nyugodtan, úgy győztél, ha annak tekinted.

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák