Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    válasz 7Heads Drago #250 üzenetére

    Dehogyisnem vagyok, ha nem lennék, akkor téged meg Lamit, meg a többi állandó huaweies vitapartnert is belevettem volna (olyan alapon, hogy ki ért velem egyet, meg ki nem), de még ti sem viselkedtek így. Ahogy én sem veletek, nem mondtalak el titeket mindennek, se máskor, se most. És a legjobb, hogy senkinek sem kellene így viselkednie, és csak azért mert veletek esetleg valamiben egyetért, nem kell mindent elnézni neki.
    Nyilván oka van annak, hogy miért nem a fórum állandóan visszatérő szájhőse a fenti delikvens. Ilyen vergődések mellett már rég repült volna, teljesen jogosan. Arról most nem is beszélve, hogy minden, amivel jellemeztem bizonyíthatóan ráillik, hisz jelen topic feketén-fehéren tanúskodik róla, ezt pedig bárki láthatja (és ezt is csak azért tettem/teszem, mert ahelyett, hogy abbahagyná, csak még jobban belelendül ebbe az esztelenségbe).

    Mellesleg meg ennek a "mindig idejönnek a Huawei topicokba" is nettó marhaság. Egyrészt azért van a fórum, hogy mindenki mehessen beszélni ahova akar, másrészt ez nem egy Huawei készülék tesztje vagy hasonló, hanem egy random hír, harmadrészt a Hauwei nem birtokolja ezeket a topicokat, még a tesztek alatt sem. És ha valakinek van arról véleménye, akkor az szépen elmondhatja (persze ha nem valami troll, aki nyilvánvalóan nem képvisel valódi véleményt). Mindenki jár mindenféle topicokba (ti is, napi szinten, állandóan, tagadhatatlanul), és ez így van rendjén. Hogy nézne ki ha minden topic szegregálva lenne egy szűk kör számára? Egyáltalán mi lenne a feltétele a "tagságnak"?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák