Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz doooo #248 üzenetére

    Vicces az egész úgy ahogy van. Ezek csak tárgyak, de úgy nézem valakinél egy vallás.

    Ahogy írtam az évek alatt mióta vannak mobiltelefonok szélesebb körben, jöttek és mentek a nagy gyártók. Ezért sem értem, hogy miért kell valamelyikhez ennyire ragaszkodni. Én új telefon vásárlása előtt azt nézem meg, hogy az adott keretbe mik férnek bele és az alapján próbálom a legjobbat kiválasztani. Van pár dolog, ami nálam kizáró ok (OLED - byebye Samsung), de bármilyen márka jöhetne. Sajnos mivel eléggé elszabadultak az árak, így jöttek nálam képbe a Redmi, Xiaomi és Poco telefonok. Szerettem a Huaweit, ahogy írtam P Smart Z lett volna a kiszemelt, mert tetszett a Popup kamera. DE egy tizessel többe került és a SoC jobb a Redmi Note 7-ben így az lett a választás és pluszban ennek üveg a hátlapja és nem műanyag, mint a Huawei-jel volt. Semmi érzelmi döntés nem volt a választásban csak racionális érvek.

    Következő lehet, hogy Realme lesz, hiába jön be a MIUI. De még Netflix HD támogatás nem lesz rá addig az sem biztos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák