Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodyEddie

    őstag

    válasz #06658560 #9 üzenetére

    Hihetetlen hogy nincs olyan kommentem, amit ne kellene magyaráznom utólag... :U

    Ha közösségi funkciókra van kihegyezve a teló, a többi dolgot vagy elhanyagolják benne, vagy nem fektetnek rá akkora hangsúlyt. Pl. HTC Sense-nek nem a fészbúkolás meg tvitterkedés a lényege, és mégis kiváló felület lett. De ha azt írják, hogy közösség így meg úgy, akkor a telefon valószínűleg közösségi oldalas widgeteket fog az arcomba dobálni, és más vagy nem lesz, vagy csak nagyon alapfunkciós. Így már érthető?

    pekfiu: én azért "rinyálok", mert másra is szeretném használni a mobilnetet, nem csak közösségeskedésből áll a net.

    A hihetetlen értelmes "nem kötelező használni" mondatokhoz meg annyit mondok, hogy csináljanak a gyártók a szoftverből olyan változatot, ami multimédiára, üzleti funkciókra, stb. van kihegyezve, és akkor azzal veszem meg. De ha egyféle változat van (adott esetben akár több telóhoz is) akkor nincs miből válogatni.

    [ Szerkesztve ]

  • #51736960

    törölt tag

    válasz #06658560 #19 üzenetére

    pedig szerintem világosan fogalmaz, legalábbis én át tudom érezni, miről beszél..
    ugyanis én is automatikusan hányok ezektől a közösségi cuccoktól, és már attól is rosszul vagyok, ha ilyen szennyet raknak a telefonomra, akár használom, akár nem...

  • BloodyEddie

    őstag

    válasz #06658560 #19 üzenetére

    Szerintem vigyünk bele személyeskedést meg flamet, úgysincs még elég belőle.

    "Pár widget meg marha sokat foglal, ami miatt minden más már használhatatlan benne, ugye?"

    Melyik részét nem érted annak amit írtam? Ha közösségi oldalak látogatására tervezik a telefont, akkor 99%, hogy másra kevésbé lesz használható. Például egy E szériás Nokiát általában nem zenehallgatásra veszik az emberek, érthető okból. Olyan telefon meg nem létezik, ami bármilyen célra ugyanolyan jól használható. Szóval a kérdésedre válaszolva igen, a közösségis szarok miatt lesz használhatatlan, mert másra nem pazarolják a drága fejlesztési időt. Nekem meg az a bajom, hogy mostanában egyre több készüléket kizárólag erre terveznek, és a többi funkció háttérbe szorul. Ennél részletesebben nem tudom kifejteni, de ha nem "hol kössek bele" szemlélettel olvasnád a hsz-eim, akár meg is érthetnéd.

    Tessék: Oké, hogy rajta van a telefonon, de ne akarjon már állandóan szinkronizálni mindent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák