Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz hkari #5 üzenetére

    "Ha megnyomkod a vásárló egy 4 magos droidot, és egy 1 vagy 2 magos WP-t, akkor azt fogja látni hogy a WP nem kicsit gördülékenyebb."

    Láttál te már akár egy Nexus S-t Jellyvel? Ha meg erősebb a vas, akkor még kevésbé van különbség sebesség terén, azért nem igazán beszélhetünk porig alázásról most már. Lentebb meg írod, hogy ciki, hogy eddig kellett várni rá. Valóban... Viszont WP-t még mindig nem vennék, egyszerűen zenelejátszásban gyenge. Egyrészt nincs értelmes hangú telefon a kínálatban, másrészt a beépített lejátszó sz@rt se ér. Se normális feldolgozó rendszer, se részletes beállítási lehetőségek, se gapless, de még egy nyamvadt lossless formátum támogatás sincs. (Ráadásul a GSMArena mérései alapján azt tudom feltételezni, hogy 50 Hz alatt levág mindent a rendszer. Ugyanaz a hardver droidon lejjebb megy jóval, mint WP-n, nem értem miért van ez.) Persze tudom, az igényes zenehallgatás nem divat a manapság (nem csak WP fronton, igazából egy kezemen meg tudom számolni, hány igazán jól szóló telefon van a piacon most). :U

Új hozzászólás Aktív témák