Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evone

    őstag

    válasz Morden24 #36 üzenetére

    Konyorgom irjatok mar le hogy mi a hiba abban a bluetooth funkcioban ami NINCS? Mert ti itt most az obex file transferert sirtok, es az NINCS benne a telefonban, tehat ez hiba? NEM. Maximum HIANYOSSAG.

    Masreszt nem tudom, de eleg sok ismerosom van, es ok se hasznaljak az MMS-t. Inkabb E-Mail vagy MSN vagy ilyenek, komolyan sajnaljak kidobni a penzt ilyen felesleges marhasgokra. Tenyleg azert elkolt barki is penzt hogy elkuldjon egy kis felbontasu szar kepet? Persze akinek marha sok penze van ( mint itt egyeseknek ) annak biztos nagyon fontos ez a funkcio, de szerintem ( es sokak szerint is ) ELAVULT es A MINOSEGHEZ KEPEST draga.

    Az OBEX hianya amit megertek hogy tenyleg sokan hianyolnak, de majd lesz az is.

    Utolag, akit nem erdekel ez a telefon illetve nem akar ilyet venni, es nem is erdekeli mert szerinte hulyeseg ez a sok iphone cikk/hir, az minek olvassa el, es szol hozza az adott temahoz? Egy melegbárba se mentek be es kezdtek el fikazni mindenki hogy miertnem a noket szeretik. ( tudom hogy durva pelda volt, es egyaltalan nem az iphonet akartam ossze hasonlitani a melegbarral )

    [ Szerkesztve ]

    ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

Új hozzászólás Aktív témák