Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • justmemory

    senior tag

    válasz minek?:S #14 üzenetére

    Most tenyleg vegyen mindenki csak azert S5230ast, mert balf@sz a designer csapat? Na nemar..
    Pedig minden jel szerint debizonyde :K Mindenki megtapsolhatja a gyártókat. És saját magát is, úgy globalice, ugyanis: ha 2018-ban nem fogynának a készülékek, és ezeket a problémákat azonosítanák be a gyártók a nem-fogyás kiváltó okának, akkor talán változtatnának. Viszont elég lesz csak megnézni, hogy mely készülékekből mennyi fogy. Mert fintoroghatnak sokan a notch meg mindenféle miatt, valahogyan mégis elegendő fogy ezekből ahhoz, hogy a gyártó nyereséget könyveljen el. És itt a baj... Én spec 2010 óta ugyanazt a készüléket használom, és az ég világon semmi hátrányom nincsen, vagy inkább: semmivel nem lennék előrébb akármelyik flagship-el...

    de a kiallo, undoritoan elhelyezett kamerat ugy lehetne fejleszteni csak, ha nem rakjak ugy oda
    Szerinted. Más szerint meg éppen mindegy vagy akár tetszetős is. Éppen ezért ilyen "nagy kérdés" ez a dizájn dolog... Engem előbb zavarna a praktikum oldaláról (esetleg billeg), mint hogy másolás vagy csúnya... De egyébként értem én, és igen, downgrade van, de utalnék a fentebb leírtakra, mely szerint mindenki megtapsolhatja magát is, aki ilyen downgrade-elt telefont vesz horror áron. Egyébként meg a véleményem erről a dologról.

    --- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

Új hozzászólás Aktív témák