Hirdetés

2018. december 12., szerda

Gyorskeresés

(#1) attilasd

attilasd
(őstag)

Jó ki összeállítás, köszi!
Én ebben az évben könyvekkel lepem meg magam (és másokat), de az F6 cserére szorulna, meg a tesóm Samsungja is, egy G Flex 2-t mondjuk elfogadnék, tesómnak meg egy Xiaomit néztem ki.

HP Elitebook 8470p & LG G Pad 8.3 & LG Optimus F6 & Xiaomi Mi Speakers

(#2) #19158016 válasza attilasd (#1) üzenetére

(törölt tag)

Tesó mit mond ? :F

(#3) attilasd válasza #19158016 (#2) üzenetére

attilasd
(őstag)

Hogy hogy mit mond? :D
Sáomi!

HP Elitebook 8470p & LG G Pad 8.3 & LG Optimus F6 & Xiaomi Mi Speakers

(#4) M5Norbi

M5Norbi
(őstag)

Jó cikk,hasznos lehet.

Talán ami idén kimaradt hogy simán ajánlhatóak még a tavalyi sőt ha jó az ár akkor talán még a tavalyelőtti csúcsmodellek is.
Az első One,az S4 és a G2 közül sincs még szégyellnivalója egyiknek sem szerintem.
A tavalyiaknak meg pláne nincs.

Az a helyzet főnök hogy helyzet van,nem is hogy helyzet szinte már szituáció.....

(#5) kengyel

kengyel
(PH! nagyúr)

Tessék, aki nem tud dönteni válogathat. :)

Xiaomi Mi 8

(#6) Quqesz

Quqesz
(PH! nagyúr)

Csak annyit fűznék hozzá,hogy az lg márkaszervíz bárhol vett magyar 27%-os és imei számmal rendelkező számlát elfogad garanciális szervizelésnél. Amúgy best buy a G4,jó ár jó tudás!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8+/LG G2/G4/ Honor 8 & Samsung Tab A6 10,1

(#7) kelly416

kelly416
(PH! kedvence)

Én csak azt nem értem, hogy került a Flex 2 a középkategóriába? És nem azért, mert most is azt nyomkodom, hanem azért, mert a 810-es proci, a 2G (3G, bár olyant nem nagyon lehet találni) RAM, a fHD P-Oled kijelző nem nagyon középosztály szerintem. Mondjuk mindegy, az ára tutira becsúszott közép kategóriába, így gyakorlatilag BestBuy, ha a fizikai mérete nem zárja ki. :D

(#8) Sanyi.mTs válasza Quqesz (#6) üzenetére

Sanyi.mTs
(őstag)

tehát, ha sufni gsm boltban 27%-os számlát kérek (a szürke importos telóra), akkor javítja az LG szervíz a telefont?

(#9) #19158016 válasza attilasd (#3) üzenetére

(törölt tag)

OK, csak az accentus végett. ;]

(#10) Quqesz válasza Sanyi.mTs (#8) üzenetére

Quqesz
(PH! nagyúr)

Ha a gsm bolt ad számlát 27%-os áfával,rajta van az imei szám és az európai piacra szánt modell(ez lemaradt),akkor igen. Több olyan gsm bolt van,ahol ilyen feltételekkel megveheted. Nekem is így jött(holland) és van aki már le is csekkolta a szervízzel a sajátját. Ha meg pl kint veszel az MM-ben,akkor itthon is beviheted az MM-be,ők intézik a javítást.

kelly416
Jogos,csak az ára középkategóriás,a készülék nem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8+/LG G2/G4/ Honor 8 & Samsung Tab A6 10,1

(#11) Narxis

Narxis
(PH! nagyúr)

Legrosszabb dolog karácsonyra telefont venni, vagyis legalábbis ha olyan veszi aki nem ért hozzá. Rásóznak valami kedvezményest vagy nagyon olcsót a jószándékú családtagra te meg majd mosolyogsz hogy hát igen, köszi. Én megmondtam mindenkinek környezetemben, hogy műszaki cikket ne.

De sztem még akkor se aratnék osztatlan sikert ha én próbálnék telót ajándékozni másnak mert pl. honnan tudjam, hogy a phableteket vagy a kisebbeket szereti? Ilyenkor rákérdezni már meg nem kicsit gyanús. :)

(#12) ak76

ak76
(senior tag)

Az okos órákra kitérve,nem értem miért nem került az összeállításba a Moto 360,vagy az utódja a Moto 360 2nd?
Előbbi kifutó modell révén elég kellemes áron kínálja magát,utóbbi pedig fényéveket ver designban szinte az összes többi típusra.

MI 8

(#13) Pystyke

Pystyke
(tag)

Én a Honor-okat hiányoltam a telefon-összeállításból
(jó, a H7 benne volt)
Okosórákból meg a Talkband-et, és a Moto360-at...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#14) danee91 válasza Pystyke (#13) üzenetére

danee91
(senior tag)

Valóban nem rosszak, de ezt a Mali450MP4-et elfelejthetnék már, annak ellenére hogy a mai napig nem rossz teljesítményt nyújt. (Huawei P8 Lite, Honor 4C, Honor 4X és stb).

[ Szerkesztve ]

XIAOMI REDMI NOTE 5 BLACK 4GB/64GB - MIUI 9.6.4

(#15) M5Norbi válasza Narxis (#11) üzenetére

M5Norbi
(őstag)

Hát igen kaptam már így műszaki cikket. Azóta is utálom de nem akar kidögleni :))

Fordítva működhet hogyha egy műszakilag analfabétábbnak vesz ajándékba egy hozzáértő.
Kicsit puhatolózni kell de nem lehetetlen megtudni kb milyet szeretne.

Az a helyzet főnök hogy helyzet van,nem is hogy helyzet szinte már szituáció.....

(#16) troller válasza Narxis (#11) üzenetére

troller
(senior tag)

Erre az a megoldás, hogy a delikvenset és együtt választjátok ki a rá szánt keretből a telót.
Tudom, dehát úgy nem meglepíííí!!!

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GV-N950OC-2GD

(#17) gerii válasza danee91 (#14) üzenetére

gerii
(PH! addikt)

Jó az még, a 400-at felejtsék el inkább :)
Idén már bőven kapni olyan középkategóriás telefont ami teljesen jó, és nem kell 100-200k-ért venni hogy normálisan működjön.

(#18) vadkörte válasza #19158016 (#9) üzenetére

vadkörte
(PH! addikt)

Tegnap - 15-12-02 - Budapesten jártam és beugrottam a Mammut-os MM-be megtapizni a Xiaomi-kat. Miel nem láttam kint, megkérdeztem a telefonos csókát, hogy Sáomi-tok van-e vagy elhordák mind? Nézett rám bután, hogy az meg mi... :C

Más:
Külső akkuk. Egy Euronics-ben találkoztam 10.000mAh-s Sony powerbank-kel. Akciósan 9.900 Ft. Nagy betűvel 10.000 mAh, a hátulján 4.000 mAh a jelzett kivehető ménkü. Az előnye, a lapos kivitel és a 2 USB port.
A 10.000 mAh-s Xiaomi-m 2 hét alatt ideért csájnából és 3.720 Ft-ba fájt. (kifutó modell) OK kicsit vastag, de nagyon elegáns.

Üdv. V. Körte

(#19) Soulfly842

Soulfly842
(őstag)

Ami még Telekom mobil előfizetőknek érdekes lehet:

Arany, illetve Platinkártyás ügyfelek nagyértékű tartozékokat (JBL és Harman Kardon eszközöket, TDK bluetooth-os hangszórókat, fejhallgatókat, Beats fejhallgatókat és okosórákat (Gear S2, ill Gear S2 classic) is kamatmentes részletre vásárolhatnak Telekom saját üzletekben (illetve néhány partner üzletnél is elérhetőek)) hűségidő nélkül, a meglévő előfizetésre ;)

Hihetetlen népszerűek ezek a lehetőségek, s karácsonykor hatalmas darabszámok mennek el. :)

[ Szerkesztve ]

(#20) TheSaint

TheSaint
(tag)

Egy darab Windows-os teló fért bele az ajánlásokba???

(#21) Integrale

Integrale
(PH! addikt)

A Lumia 950/950 XL mihez kepes meregdraga? :U

TheSaint: olvasd el ujra, kapasbol 5 van benne.

[ Szerkesztve ]

"Mindig várni vihart és a tűzvészt. S ha beköszönt a vihar és a tűzvész, nem csodálkozni és nem sopánkodni. Nyugodtan mondani: "itt van". S oltani és védekezni."

(#22) Soulfly842 válasza TheSaint (#20) üzenetére

Soulfly842
(őstag)

Arányaiban ez teljesen logikus lenne (bár szerintem ettől jóval több szerepel a cikkben) :P

Kb. akkora a piaci részesedése is arányaiban, mint ahányat említettél, hogy annyi szerepel a cikkben. :D

Xiaomi aksi (10400 mAh) engem már több mint egy éve szolgál ki.

Csak ajánlani tudom, hibátlan. Lehet rá külső tokot is venni fillérekért, hogy az ütődésektől is védve legyen ;). Szerintem egy ilyen külső aksira, amit sűrűn dobál az ember táskába is - s ütődéseknek is ki van téve - ez kötelező elem :)

[ Szerkesztve ]

(#23) szentkuti11 válasza TheSaint (#20) üzenetére

szentkuti11
(HÁZIGAZDA)

Bog egész konkrétan hat darab Lumiát említett meg a cikkben.

(#24) horseface77

horseface77
(tag)

Jó kis cikk, köszönöm. A Gflex2 szerintem is csak árban középkategória, teljesítményben semmiképp.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#25) danee91 válasza TheSaint (#20) üzenetére

danee91
(senior tag)

+ez sem lehet rossz

[link]

~88 EUR

Igaz, h ÁFA különbözettel már drágább, fél órán belül viszont francia amazonon villámakcióban, aki tudja ez mit jelent annak hajrá :D

[ Szerkesztve ]

XIAOMI REDMI NOTE 5 BLACK 4GB/64GB - MIUI 9.6.4

(#26) TheSaint válasza Integrale (#21) üzenetére

TheSaint
(tag)

Pontosítok, a középkategóriára gondoltam. Hol a Lumia 735, 830?

(#27) #19158016 válasza vadkörte (#18) üzenetére

(törölt tag)

A helyes kiejtés kb. úgy hangzik, hogy "szjami" , de lehet hogy ezt sem értette volna. :Y

(#28) TheSaint válasza horseface77 (#24) üzenetére

TheSaint
(tag)

Gyanús is nekem ez az ár, szerintem ezek valami korai verziók lehetnek, amiben a pörzsölős Snapdragon 810-ek vannak. HTC M9-et nyomkodtam nemrég, tüzelt rendesen.

(#29) horseface77 válasza TheSaint (#28) üzenetére

horseface77
(tag)

Nincsen gond az árral, valóban nagyon kedvező. A snapi810 5.1.1. - es droiddal nálam nem melegszik jobban mint egy s3 például.

(#30) Xaels válasza Narxis (#11) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Az biztos, hogy nekem senki nem fog ilyesmit venni. Elég nagy a család ahhoz, hogy ne lehessen 1 emberre több tízezreket költeni. Nem mintha őszintén tudnék örülni valami olcsóbb kínai vacaknak...

Másik szemszögből azért pár évvel ezelőtt nem volt olyan rossz a helyzet, mert normálisabb cuccot is meg tudott az ember engedni magának. Öcsémnek kemény 10.-ért tudtam elhozni a Telenortól Xperia X10 Mini Pro-t akkoriban és nem kellett érte lehetetlen dolgokat vállalni a szerződésben(gyakorlatilag az egyébként is használt szerződésem hosszabbítottam meg ami nem volt 5k havonta). Hol vannak ilyen ajánlatok manapság?

PSN ID: Lord_Machine_X ///

(#31) TheSaint válasza horseface77 (#29) üzenetére

TheSaint
(tag)

Nézőpont kérdése persze, hogy terhelés alatt a 80-90 fok kinek mennyire meleg meg persze a hűtés kialakítása sem mindegy. Bár voltak érdekességek anno, még mindig leszabályoz nagy terhelésnél a telód? Még a fényerőt sem engedte régen állítani ha bemelegedett, ez most is így van?

(#32) Soulfly842 válasza #19158016 (#27) üzenetére

Soulfly842
(őstag)

A Huawei-t sem sűrűn hallhattad még vavéj-ként ejteni :)

[ Szerkesztve ]

(#33) johnny500 válasza Xaels (#30) üzenetére

johnny500
(kvázi-tag)

Nagyon elmentek már az árak azóta....sajnos :(

(#34) mg1992mg

mg1992mg
(senior tag)

Doogee X5 Pro már egy hónapja nálam van (tesztüzem kb :D) a tulajdonos nagyon elhasználódott Sony Erricsson T280i-jét fogja cserélni... :)
Én teljesen meg vagyok vele elégedve, ennyiért még a kamerát is megbocsájtom, főleg, hogy akié lesz, nem is fényképez szinte. Amennyit meg tud, annyi elég is lesz neki bőven. :)

Samsung Galaxy S9+, Nintendo Switch

(#35) #19158016 válasza Soulfly842 (#32) üzenetére

(törölt tag)

Hát ja... :)

(#36) horseface77 válasza TheSaint (#31) üzenetére

horseface77
(tag)

Én azt tapasztaltam, hogy, huzamosabb terhelés alatt sem csökken észrevehetően a teljesítmény. Fényerőszabályzást a lux nevű progival végeztetem, az hibátlanul teszi a dolgát hőmérséklettől függetlenül.

(#37) TheSaint válasza horseface77 (#36) üzenetére

TheSaint
(tag)

Szerencsés darab lehet akkor az a teló. Ha jól emlékszem a OnePlus 2 volt a legjobb ebben a melegedés témába, de ott is csaltak keményen az órajalekkel, max 1,8GHz-en járatták. A z3+ at meg hordták vissza az üzletekbe annyira sütött a meleg.

(#38) savoo válasza Soulfly842 (#22) üzenetére

savoo
(PH! addikt)

Magyarországon nem egészen...

(#39) sanyiksaborz

sanyiksaborz
(senior tag)

Hasznos a cikk. Koszonom.

►O62O26I7576◄►UTALÀSKOR A KÖZLEMÉNYBE ÍRJÁTOK BE A PH-s NEVETEK◄►ÜZLETSZABÀLYZAT: https://logout.hu/bejegyzes/sanyiksaborz/uzletszabalyzat.html

(#40) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Jo cikk, sokaknak hasznos lehet.

Az elofizus arak meg tenyleg brutalisak, de ezt az allambacsinak meg a sok fraud gyokernek koszonhetjuk.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#41) Fejvadi válasza attilasd (#3) üzenetére

Fejvadi
(PH! nagyúr)

:C

(#42) A texasi

A texasi
(senior tag)

Bog összefoglalójában nekem kifejezetten tetszett, :B
hogy számos Xiaomi terméket említ;
Power Bank, Piston fülest és Redmi Note 2 okostelefont is!
:R

[ Szerkesztve ]

(#43) Fejvadi válasza A texasi (#42) üzenetére

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Mert ami jó, azt nem kell elhallgatni. :)

(#44) A texasi válasza Fejvadi (#43) üzenetére

A texasi
(senior tag)

Igen, ezért is örültem neki, hogy ezeket a termékeket is szerepelteti az írásában! :K

(#45) Annonymvs válasza A texasi (#42) üzenetére

Annonymvs
(újonc)

Érdekelne,hogy ez személyes tapasztalat ? Tervbe van véve egy új telefon,azért kérdezem.
Egyébként hálás köszönet Bognak a remek cikkért,bár szerencsére ez nem ritkaság nála. :R

(#46) jeri válasza Annonymvs (#45) üzenetére

jeri
(tag)

Azért a hardver-szoftver egység összhangjának ill, rezonancia képességek nézz után.

(#47) A texasi válasza Annonymvs (#45) üzenetére

A texasi
(senior tag)

[Saját topicja] - itt olvasható hiteles tapasztalat! :K

(#48) Crytec210 válasza Soulfly842 (#22) üzenetére

Crytec210
(PH! kedvence)

Ne rohogtess, minden szarra tokot raktok, mar a kulso akkura is?
Ez pont nem az a cucc, amire kene, ha csak nem disznek van, mert ha hasznalod, akkor meg pont teljesen mindegy. Alapbol fem hazban van, kibirja.

Sose ertettem ezt a hatalmas fetist mindenkinel, hogy minden eszkozre meg cuccra, amit hasznal, mindenfele tokot meg hasonlo hulyesegeket tegyen, amikkel kb ertelmetlen lesz az adott dolog kinezete, pl telefonoknal. Itt is nagyon jo, hogy szep a kulso akku, de ha rateszed a remek kis tokot, akkor miert is szempont, hogy milyen a kulseje? :D

Everybody lies.

(#49) Crytec210 válasza TheSaint (#26) üzenetére

Crytec210
(PH! kedvence)

Nem igazan kaphatoak, elozo szezonosak.

Everybody lies.

(#50) kelly416 válasza TheSaint (#31) üzenetére

kelly416
(PH! kedvence)

Vicceske vagy. Flex2n 1,5 óra Carmageddon és alig langyosabb, mint a kezem. Ugyanennyi netezéssel szintén alig langyos. És végig lehet bármit csinálni. Ennyit a 80-90 fokról.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.