Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hanee

    senior tag

    válasz - = Zk = - #359 üzenetére

    Nem, tényleg létezik ilyen, általában úgy szokott indulni, hogy van egy bátrabb és nagyobb hangú egyén aki kinyilvánítja eme nemtetszését az adott célpont felett (esetünkben iPhone de ez akár egy ember is lehet), és amikor valamit fikázni lehet, akár mondvacsinált indokokkal, akkor a csorda beszáll a játékba. Előfordulhat, hogy az első embernek tényleg nem nyerte el a tetszését a dolog, és jó stílusban (úgy értem jó retorikai stlusban) lehúzza az adott dolgot vagy embert vagy akármit érvekkel alátámasztva, de ez a többit már nem érdekli, mert beindul a fikázási kényszer és leírják a nem létező indokokat is (főleg fórumon, ahol arctalan is maradhat az illető). Ennek szerintem tutira valami pszichés alapja van, hogy az emberek ösztönösen az erős egyéniségeket követik, akár vakon (t.i. szükségük van arra, hogy valaki irányítsa őket és ez nyilvánul meg a fikázási hullámban is). :U

    De szerencsére néha akadnak ilyen Ulkesh félék is, akik érvekkel alátámasztva cáfolnak :C

    Szerk: az a legjobb védekezés ellenük ha le sem reagáljuk amúgy..

    Szerk2: bocsi az OFF-ért :))

    hanee

    [ Szerkesztve ]

  • hanee

    senior tag

    válasz - = Zk = - #361 üzenetére

    Hát nem melós telefon az tuti! :) Pontosabban ez attól függ mi a MELÓ... :DD Nem bérgyilkosoknak való :DDD

    Én amennyire kipróbálhattam elsőnek az érdekelt, hogy fest rajta egy weboldal, ezért beütöttem a sajátomat (ovizsak.hu), majd ott kipróbáltam egy szövegbevitelt, hogy milyen a gépelés. Az első pár szónál furcsa volt, és félre is gépeltem, mert picikék a virtuális billentyűzeten a betűk, de pár szó után érdekes módon már nem okozott problémát, teljesen kézre állt és gyorsan ment a gépelés, úgyhogy ez ügyben is megnyugodtam (nincs pici madárkezem sajna).

    Én elég régóta fórumozok és jártam nagyon sok félén: kutyás, babás, fogyis, stb.. és mindenhol nagyjából ugyanazok a tapasztalataim, annyit hozzáfűzve, hogy a legdurvább az a babás fórum volt, ahol a hormonborult anyukák egymásnak esnek időnként iszapbírkózni, főleg ha az ember leírja a véleményét, na akkor aztán hajjajj, hogy mered megmondani neki mi a jó.. :D Nem is járok, már jó ideje csak a PH van.

    hanee

  • hanee

    senior tag

    válasz - = Zk = - #373 üzenetére

    Szerintem én sokkal kevésbé, mint Ulkesh, ugyanis én nem ismerem kb. az összes többi telefont (még a kezemben sem nagyon fogtam mást), ezért csak azt tudom felhozni, amit olvastam róluk tesztekben. Ez pedig nem túl nagy érv, mind tudjuk. Egyedül az iPhone-nal kapcsolatban lesz tapasztalatom, és ha tetszeni fog nyilván nem fogom szídni, ilyen értelemben én sokkal elfogultabb vagyok, mint Ulkesh, mivel ő kb. az összes többi telefont is próbálta már, amiről szó esik, tehát van összehasonlítási alapja, nekem nincs.

    Szerk: T-Mobile el.... a rendelésem kiszállítását, úgyhogy ha minden igaz holnap kapom meg, de holnap is csak azért, mert a DHL NAGYON NAGYON NAGYON jófej.

    hanee

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák