Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz hanee #360 üzenetére

    " Ennek szerintem tutira valami pszichés alapja van, hogy az emberek ösztönösen az erős egyéniségeket követik, akár vakon (t.i. szükségük van arra, hogy valaki irányítsa őket és ez nyilvánul meg a fikázási hullámban is) "
    Ezen még nem gondolkodtam. DE szvsz nálam erről Te többet tudnál mesélni.. ;)

    Én ezért hagyatkozom a saját tapasztalatra :K
    Legyen szó megvásárolt termékről, vagy csak kézbefogott, kipróbáltról...

    (Nemtitok, nálam a szifon(a korábbi modell!!) akkor került ki a kosárból, mikor kézbefogtam egy T boltban. Nekem nem feküdt ez az ultravékony design. Számomra félelmet kelt, hogy bármikor elroppanhat. Nameg sajnos nem férne el a melós gatyámban... A másik, me gaz, hogy jobban kéne rá vigyáznom, mint a rongyos kis életemre:C.. Igen, tudom, nem MELÓS telefonnak készült... ;) )

    szerk: Az OFF-al már ne törödj sztem. Számold össze, mennyit írtál a topicba :P

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • joey04

    titán

    válasz hanee #360 üzenetére

    De szerencsére néha akadnak ilyen Ulkesh félék is, akik érvekkel alátámasztva cáfolnak
    hát pont rossz példát hoztál, elmondom miért:

    Ulkesh mindent csak kimagyaráz, és ferdít, bár valóban nagy szakmai tudása van.
    Ha előkerül egy hiányossága a telefonnak, pl a bt akkor elmagyarázza miért nincs, ami igazából senkit nem érdekel, olyan szempontból, hogy ha a többi gyártónál van, akkor itt is legyen. Érti mindenki, hogy miért maradt ki, de engem pl a kifogások nem érdekelnek.
    Vagy amikor azt írja, jó lesz hozzászokni, mert szépen lassan az összes gyártónál így lesz. Jó, legyen. MAJD AKKOR igazat adok neki, addig nem.
    Most ezt nem kell elvinni a szokásos irányba, hogy minek bt fájlküldés stb, csak szimplán technikai meg ahogy te írtad pszichológiai kérdésként vetettem fel.
    Vagy vehetjük bármely olyan képességét a telefonnak, amit csak jb után lehet kihasználni, neki az is természetes. amikor még nem volt copy paste meg mms de jb után volt rá lehetőség, sok helyen ezzel érvelt anélkül, hogy kiderült volna: ehhez törni kell a telefont.
    Én azt vallom, ha objektíven beszélgetünk és hasonlítunk össze telefonokat, akkor azt csak gyári állapotban szabad tenni, és nem arra hivatkozni, hogy de törés után, de majd pár év múlva a többiek, stb.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák