Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emericus Max

    tag

    Nem tehetek róla, de imádom :Y :Y :Y
    Végre a wow faktor, amit manapság csak nagyon kevés telefon esetében tudnék elmondani.
    Őszintén remélem, hogy sikeres lesz és akkor a folytatás(ok) már árban és tudásban is közelebb lesznek az átlag emberek pénztálcájához.
    Azért a tesztelőkön is látszik a videókban, hogy bizony ott a mosoly az arcukon, átjön nekik hogy ez a koncepció mi is akar lenni. Nekem a régi V3/V8 kipattintása hívás fogadáskor és becsukása hívásbontáskor egy nagyon-nagyon kellemes emlék maradt mindig is. Egyetlen mai telefontól sem kaptam ezt vissza. Akik évek óta sírnak egy kompaktabb méretű telefonért, azoknak is jó lehet ez, hiszen telefonáláshoz, meg értesítések megnézéséhez ki se kell nyitni. Ha meg kinyitod, akkor ott a full size kijelző. Szóval remek!!!
    Azt mondom, hogy lehet fanyalogni, de ez megint egy új kategóriát fog nyitni és van rá igény. Többek között én is igénylem, de sok más kommentelő is szerte a világon. Akinek meg nem tetszik az választhat elég széles palettáról a 'hagyományos' telefonok közül. Azok sem rosszak, ez sem rossz. Kinek a pap, kinek a papné :)

  • Emericus Max

    tag

    válasz rushty #9 üzenetére

    Igen, nyilván a cikkíró most a Galaxy Fold-ot és a Mate X-et gondolja riválisnak a hajlítható kijelző miatt, de ez egy tök más megközelítés és koncepció. Szerintem ez az igazán helyes irány, ha hajlítható kijelzőben gondolkozunk. A Fold és a Mate X esetében azért sokkal nagyobb kérdőjelek vannak a kijelző védelem és a tartósság szempontjából. Elég csak megnézni, az azokról készült képeket/videókat ahol jól látszik, hogy a kijelzőn bizony látszik a hajtogatás helye/nyoma. Szerintem az igazi riválisok a jövőbeni hasonló elven kialakított modellek lesznek, lásd. a Xiaomi is benyújtott már hasonló szabadalmat. De ha a Razr-t jól fogadja a közönség, akkor más gyártók is rá fognak feküdni erre, ezért mondom hogy itt egy új kategória születhet. Akkor és azokkal kell majd ezt a készüléket összehasonlítani. Jelenleg ez egy merőben más koncepció és irány, és mint tech demó a nosztalgia faktorral megfejelve, ami tisztelgés is a mobil történelem egyik legsikeresebb készüléke előtt, ez egy nagy HŰHA a gyártótól. Az ára meg még olyan amilyen, de ha tömegtermékké válik és lesz konkurencia is, akkor lejjebb fog jönni az ára. 1500 Dezsőért nyilván most ez még csak egy tech demó.
    DE végre valami más, végre nem egy másolás vagy trendkövetés :K :C

  • Emericus Max

    tag

    válasz arn #21 üzenetére

    Nyilván, ha csak a specifikációt nézzük, akkor igen. De egy terméket nem csak az alapján vesznek meg emberek. Illetve ez ugye még csak egy tech demó. Egyébként ha akarnád se tudnád megvenni, mert EU-ban nem is elérhető. Az ára nyilván nem reális, de a koncepció jó és remélhetőleg lesznek olcsóbb kiforrottabb variánsok jövőre. Akkor viszont már más tészta lesz.
    Amúgy meg a tehetős emberek megveszik így is, csak azért is mert 'menő'. Azok pl. akik csak borra többet költenek egy vacsoránál egyetlen este...

Új hozzászólás Aktív témák