Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz MasterMark #36 üzenetére

    A nagy átlagtól magasabb képfrissítésre (60-75Hz felett) képes monitor mellett ha van hardver ami tudja is tartani és-vagy a grafika úgy van beállítva, hogy mindenképpen meglegyen az átlag és a minimum se szakadjon be adott helyzetekben akkor az úgynevezett "bénákból" is lehet ügyesebb játékos, mivel nem csak hogy a mozgást látja folyamatosabbnak és így jobban tudja követni a célpont mozgását közel s távol egyaránt.

    De még a megjelenített kép is hamarabb jelenik meg a képernyőn ami megint csak előny.

    2014-től kezdve egy 60Hz-ces 32"-os, 1920x1080 felbontású IPS paneles LG tévét használtam játékra.
    Hiába volt meg a stabil 60 FPS és a minimum 52-54 körül alakult, de a magasabb késleltetés ami az FPS-ből adódott és a képernyő késleltetése összeadva olyan lagot produkált ami miatt nem ritkán láttam-tapasztaltam azt, hogy az 1 lövéssel ölni képes ellenségek játszanak velem... és a karakterem adott részeit lövik meg majd csak a végén lőnek fejbe... az ilyen játszadozókról általában az adott játékban elért rangjuk is árulkodott...

    2018-ban lecseréltem a tévét egy 165Hz-ces, 32"-os, 2560x1440 felbontású kalibrált VA paneles LG monitorra és ezt megtámogattam egy erősebb VGA-val és máris jobbak lettek az esélyeim.

    Emlékszem anno mikor CRT monitoron játszottam a haverokkal, akikkel volt egy 5-6 fős Half Life 2 Deathmatch klánunk akkor jól ment a játék. Majd később lecseréltem az addigi 75Hz-ces, síkképernyős 19"-os, 1600x1200 felbontású monitoromat egy Acer X223w LCD megjelenítőre... akkor visszalépés volt és már nem tudtam úgy játszani mint addig... aztán szépen lassan mindenki cserélte a képcsöves kijelzőjét egy vékonyabb LCD-re ami által végül a klán is megszűnt, de a barátság megmaradt :))

    HL2DM Relentless Raw clan movie [reupload] - videó

    UNITED - A Community Half-Life 2: Deathmatch Fragmovie by DSoul. - videó

    HL2DM | No Fear (Part 1 of 2) - videó

    HL2DM | Fragclip by gavvvr #1 - videó

    A több évig tartó HL2DM-ezés után csak nevetek a PUBG és Fortnite játékokon :)

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák