Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eladogeppc

    veterán

    válasz ANDROID??? #11612 üzenetére

    Mi nem való ide ? Elfogytak az érvek ? :D
    Egyébként fényévekkel gyorsabban nyitja meg a P9 Lite a kamera app-ot, van olyan 500 ms különbség.
    Annyit inkább várnék egy LAGG miatt. De ez mint írtam az én véleményem.
    Utolsó link a témában.
    Kamera app megnyitás sebessége. P9 Lite vs A5 2016

    Muerte68: Teljesen igazad van, én csupán prezentáltam a különbségeket, és hol itt, hol ott raktam le a garast. Nem szeretem, ha ferdítenek a fórumokban bizonyos érdekből bizonyos emberek. LG-nél is be lett nyelve a G5 kijelzőjének minősége hogy egy rakat.

    Én azt szeretném elérni, illetve megértetni az itt honos csapattal, hogy aki ide téved, az kapjon megfelelő információkat. Sokan nem engedhetik meg maguknak, hogy csak úgy váltogassák a telefonjaikat.

    Én már az első oldalra kapásból kiraknám, hogy a kamera NEM TUD autófókuszt videózás közben. Ezt úgy gondolom annak tudnia kell, aki venni szeretne ilyen készüléket.
    Az, hogy ez csak egy telefon már az Android születése óta nem igaz. Ez egy multimédiás képességű mikroszámítógép vagy PDA egybegyúrva egy hordozható mini fotókamerával és GSM tulajdonsággal.
    Ha csak egy telefon lenne, akkor ugye FB nem kell fusson, vagy eMail-t sem kellene tudni, sőt se képet, se videót nem kellene tudnia.
    Felsőbb árkategóriákban már abba az irányban fejlesztenek, hogy szó szerint egy hordozható mikroszámítógép legyen belőle. A tableteket/notebook-okat akarják kiszorítani egy plusz dokkoló megoldással, lásd S8 vagy Lumia 950 - ami sajnos meghalt.

    [ Szerkesztve ]

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Új hozzászólás Aktív témák