Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asynur

    tag

    válasz emeritus #26074 üzenetére

    Fejlemény: ma jött egy mail a GLS-től, hogy jön a futár holnap a telefonért (az emagos háztól-házig garancia révén, emagos mail nem érkezett). Ha jól számolom bejelentéstől ez a 11. munkanap ( 5 napot ígérnek alapból, de fekete péntek és hasonlók miatt szerintem ez annyira nem vészes).

    A szerviz elvileg Romániában van és alapvetően nem olvastam jókat róla (hosszadalmas szervizelés, lerontott esztétikai állapot szervizelés után) de elég kevés az infó, a telefon pedig karcmentes az akku-t pedig megrendeltem hozzá hétfőn (ha már nem garantált, hogy eredetit adnak a hazai/eu-s oldalakon sem akkor Kínából arra figyelve, hogy legalább 2019-es gyártmányú legyen, eltarthat egy darabig míg ideér).

    Létezik itt valamilyen emagos topic? nem nagyon találok olyat ahol rendszeres aktivitás lenne.

    Most filozofálgatok, hogy adjam át vagy jelezzem a futárnak, hogy ne jöjjön.
    Az utódja már megvan, mert gyakorlatilag így nem volt használható, de látható púposodás és szokatlan melegedés nem volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák