Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz bubus66 #8165 üzenetére

    "... jó lenne ha nem kevernéd a szezont a fazonnal ... "
    Én nem keverem, max félreértettem pcnet-et.

    Ugyanis én úgy tudtam, hogy nála megtörtént az Oreo update. Na mármost, az idézett hsz.-ben ezt írja: " ... csináltam egy factory resetet, nem tettem fel a Telekomos 200 megás frissítést ... "
    Na, nekem ez volt furcsa, mert - igaz ilyen szolgáltatós frissítéssel sosem volt dolgom, de úgy gondolom / gondoltam, hogy ez sem különbözik semmilyen más frissítéstől, és ha fenn van, akkor az egy fr. után is fennmarad. Erre valaki írta, hogy nem így van.
    A hozzászólást tovább olvasva kiderült, hogy az Oreo-ból nem is lett az fr. után Nougat (ezt végül a HiSuite csinálta meg neki), de a "Telekomos frissítés" eltűnt. Szóval ezt nem értettem, ill. furcsállottam.

    Hmm... lehet Te voltál félreérthető... no offense! :R

    (#8229) wdx
    "Nougat-on sötétben jobb kép készül. Mintha Oreo-n nem működne a fekete-fehér optika... Akkora a különbség."
    Tudnál tesztképet mutatni?

    (#8243) kovlui
    " ... e-mail érkezéskor csak hangjelzést ad, de az értesítő led nem jelez?"
    Gmail app-ot használsz?
    Seetings => General => Manage notifications => Email (itt a szövegre "kattints") => Always pulse notification light

    (#8248) oroszlajos7
    "Valaki tudna segíteni, hogy tudok bootloadert nyitni?"
    A módszer ua. csak kérni, közvetlenül a support-tól kell. Sajnos a garanciavesztés garantált (ezért most egy picit én is kivárok, aztán talán 0,5-1 év múlva ...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák