Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni és mivel a vásárolt termék - Huawei Band 4 Pro - topikja eléggé kihalt, hozzátok fordulok, hátha.
    Szal feleségem kapta Karácsonyra és elsősorban otthoni sportoláshoz, tornához használná és szeretné az elégetett kalóriát kijeleztetni, mérni, látni. Nos ez nem nagyon sikerült eddig beállítanunk. Esetleg tudja vki, hogyan, hol lehet ezt kijeleztetni?
    Valamint óraszámlapok!
    iPhone S 2020-al használja és ezeken nincs lehetőség új számlapokat letölteni, még ha fizetne érte akkor sem. Gondoltam, hogy az én androidos Samsung S10+-omon majd szedek le Neki vmi számlapot, ami informatív és tetszik is Neki, de nem látta vmiért a telefonom a listában és a listát sem tudtam frissíteni vmi hálózati probléma miatt! (WIFI-n voltam, tehát volt NET ez tuti, nem értem mi volt a baja? :F
    A kérdésem ezzel kapcsolatban az, ha vhogy mégis sikerülne felismertetni a telefonommal é szednék le számlapot, ami tetszik Neki is, akkor ha vissza csatlakoztatja az iPhone-jára, a számlap marad-e vagy visszakerül az, ami most is van? :F

    Köszi előre is és utólag is Kellemes ünnepeket és Boldog újévet Mindenkinek! :R

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák