Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bagkri01

    őstag

    válasz Mr.Wiking #3 üzenetére

    Abban biztos vagyok, hogy a huawei minőségben és megoldásaiban is jóval a zte szintje felett van.

    samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

  • nagymedve970

    tag

    válasz Mr.Wiking #3 üzenetére

    Azt nem csodálom, hogy örömmel szabadultál meg a ZTE-től. Anno nekem is volt még az első ZTE Blade ami a kornak szerintem megfelelt és azt vártuk (én legalábbis), hogy szépen feltornássza magát a mobilok rögös útján, de ehelyett, csak kifényezték a bakancsot és elindultak lefelé a lejtőn.
    VISZONT ez a Huawei cég amennyire idegen volt a számomra is, ők megtették amit megkellet tenni és belefogtak az elérhető árú tényleges okos telók gyártásába és szerintem ez az Ascent Mate készülékük is egyik remekpéldányuk.
    Igaz még csak 24 órája vagyok boldog tulajdonosa, de ezt közel egy hónapos informálódás előzte meg és szerintem jól döntöttem.
    A videó amiket készít a 8mpx-es kamerával hibátlan, a képek szintén nagyon jók (persze itt senki ne várja, hogy DSLR profi gép fotó minőségét kapja, ahhoz nem telókkal kell fotózni), a négymagos proci villámgyorsan dolgozik (ezt NET-nél és APP-ok, WIDGET-ek telepítésénél is érzékeltem), kijelzője szép éles képet ad és szerintem a betekintési szöge is nagyon jó. Az akku is elég jól teljesít. Gyárilag 50%-on volt és azzal a folyamatos 10 órás nyüstölést jól bírta (Wifi, GPS, NET... minden egyszerre. Szerintem mindenkinél rengeteg nyomkodással jár egy új teló vásárlása.). Szerintem ez nem rossz teljesítmény.
    Nekem még nagyon tetszett az is amit üzenet írásnál tapasztaltam; van egy olyan funkció is, hogy csak elmondom hanggal a szöveget és a kütyü azt szépen gyorsan leírja (némi hibával, ami nem is olyan vészes és lehet hogy csak az én hibám, mert néha elnyelem a szavak végét), szóval szerintem egy remek választás bárkinek. Ja persze a méret ami némi gondot okozhat, de ezt mindenki mérje fel és döntse el, hogy tudja e vállalni :P .
    A legfrissebb pozitív tapasztalatom: Az este ébresztőt állítottam feltettem töltőre és kikapcsoltam a kütyüt teljesen; ere most reggel meglepettem látom hogy egy perccel ébresztő előtt bekapcsol és az adott időben pedig ébreszt.
    Azért, hogy valami negatívot is mondjak: A fülese teljesen átlagos és a töltő ami ELVILEG adatkábelként is funkcionálna, na az csak töltésre való. Ugyanis a PC ezen keresztül nem ismeri fel, viszont egy HTC-s adatkábellal is kipróbáltam és ott már szépen mükszik ez is, de úgy gondolom, hogy ennyi negatívum még belefér hiszen ár-érték aránya magasan jó és én nem hiszem, hogy cserélnék egy S.G.N 2-re, ami közel dupla ilyen áron van és annyival nem tudd többet nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák