Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    HTC próbálkozik :D Nem hinném, hogy túl nagy sikere lenne olyanok mellett mint a 930 vagy a 1520, bár ez utóbbi nem egy kategória.

    A duplakamerával sokra nem mennek, 930 körbehu**ozza, a többi meg felejthető. Inkább a Samsung hozná vissza az Omnia 7-et, egy az egyben azt a formát és méretet, csak mondjuk fullhd kijelzővel és egy picivel vékonyabb kávával. Meg egy jó combos akkuval. Jobban kelne mint a HTC szvsz.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz Skorpio.59 #73 üzenetére

    futottak még nokia telók :D mit szívsz, kérlek nekem is adj, mert nagyon op a cucc ahogy elnézem.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz BlackSoft #105 üzenetére

    Nem működik gördülékenyen

    Szerintem nem egyről beszélünk, a családban - jómagamat is belevéve - az elmúlt 1 évben kukázódtak a droidok és mindenkinek wp van, 3 darab 520, nekem egy 820, tesómnak 925, továbbá 2 darab 920 és egy újdonsült 930.

    Szóval ja, mind autisták vagyunk akik alpha kinézető 256 színű megszabott csempeszínű butafont nyomkodunk. Kár, hogy mi nem csak fél óráig baszkuráltuk a MM-ban, hanem nap mint nap használjuk és a totális ellentétét tapasztalja mindegyikünk amiket te itt összezagyválsz.

    1. iOS mellett a leggördülékenyebb OS, november óta van meg a 820-am, egyszer sem sikerült megakasztani vagy lefagyasztani. Lehet itt azzal védekezni, hogy multitasking hiánya. Elképzelhető, de engem hidegen hagy, sőt kifejezetten szeretem, hogy ha kilépek valamiből mert mondjuk hívásom van, akkor az adott alkalmazást onnan tudom folytatni ahol abbahagytam.

    2. Meghatározott színek vannak igen, aki ezek közül nem tud választani az vegyen szamszung galaxy core plus duo mega s36-ot, ott mókolhat kedvére. De érdekes, amíg 8.0 volt rajta találtam nem is egy színt ami illett a telefonhoz, és bármennyire hihetetlen lehet variálni és testre szabni még így is. Fél óra MM alatt ez nem jön elő.

    8.1 óta meg van átlátszó csempe és hátteret is lehet tenni, szóval nem értem a problémád. Ez az okfejtésed nem volt túl naprakész.

    3. Azokat az alkalmazásokat amiket droidon használtam, megtaláltam wp store-ban is, nem egyet sokkal jobb minőségben, ugyanúgy ingyenesen. Sok játék is ingyen van, ami lehet mást nem érdekel, de droidon nem sikerült asphalt 8-at, wheres my watert stb-t legálisan ingyen beszerezni.

    Egyedül a fájlkezelő hiányzott, de 8.1 óta ez is van méghozzá nagyon is jó, és már sd kártyára is lehet menteni dolgokat. Bár előtte is megoldottam és nem haltam bele.

    4. Sajátosságok címén meg tudnék olyat mondani, hogy pureview, clearblack amoled, unibody polikarbonát, összeszerelési minőség, stabilitás és design. De ezek sajnos ugye nem sajátosságok, ej-ej :O

    WP alig van, nem látsz az utcán... Itt a jó példa amit leírtam az elején, de lehet csak mi vagyunk ilyen hikomatok :( Amit nem hiszek, ugyanis az utcán sokkal több wp-t látok, mint egy éve azon belül is sok lumiát (érthető okokból), az utóbbi pár hónapban pedig különösen megszaporodtak, szóval nem kell aggódni, hogy a FF behozza majd wp-t.

    Hirtelen ennyi, a hatalmas ellenérveid úgy nézem légből kapottak, legalábbis a trollok által előszeretettel fújt korábbi hiányosságok felerősítve és elsarkítva fél órás MM-os tapizással megerősítve.
    Ámen :U

    Szerk.: kb úgy lehetne leírni a wp-t, mint ahogy az iphone userek áradoznak a telefonjukról. Lehet, hogy ők értik és boldogok, de másnak ez üres dumának tűnhet, és valószínűleg tűnik is.
    Na kb ugyanígy el lehet mondani a wp-ről, hogy egyszerű mint a faék, de pont ez benne a jó. Nem kell buzerálni a rom-okkal, egyszer beállítja az ember a saját kedve szerint és működik. MŰKÖDIK, csupa nagybetűvel. Nincs ilyen meg olyan biszem baszom gesztusvezérlés meg kutyafütty, működik és kész. Olyan mint a skoda: simply clever. Simply...

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz jozso1989 #118 üzenetére

    Remélem felfogtad amit írtam, de a biztonság kedvéért még egyszer, a kedvedért

    "Azokat az alkalmazásokat amiket droidon használtam, megtaláltam wp store-ban is, nem egyet sokkal jobb minőségben, ugyanúgy ingyenesen."

    nem azt írtam, hogy minden android app megvan wp store-ban is, hanem, hogy amiket én használtam mindet megtaláltam. Nem mindegy. Mellesleg nem értem minek airdroid egy wp usernek, vagy swiftkey a wp-s billentyűzet mellett.
    Airdroid helyett ott van maga a Onedrive meg a wp fiók, nokia play to, beamer stb, az adatátvitel és a remote device manager, bár ez fizetős.
    Swiftkey meg egy totálisan egyéni dolog, én droidon sem használtam semmilyen 3rd party billentyűzetet, a gyári elég volt. Itt is elég lesz, pláne, hogy a 8.1-gyel bekerült a rendszerbe egy még jobb gyári billentyűzet, így az erre irányuló appok nekem abszolút nonszenszek.

    TV-t pedig, köszi de inkább irányítok dlna-n és wifin, van is rá alkalmazás, nem is egy [link]

    Klímám meg ha volna, akkor volna mellé távirányítóm. Mire kihalászom az appot (pedig wp-n gyorsan megtalálható bármelyik, nem kell lapozgatni mint droidon) addigra hatszor befagyasztottam a seggem. Ennyire ne legyünk már kényelmesek.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz m1lan #136 üzenetére

    Akkor meg pláne. Nem ismerem mert nincs szükségem ilyen dolgokra.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz jozso1989 #140 üzenetére

    rövid tömör, lényegre törő válasz :DDD

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz BlackSoft #152 üzenetére

    talán ha nem ezer éves tapasztalatokra és fél órás telefonbuzerálásra alapozva ontanád itt a hülyeségeidet :W

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák