- Garmin Venu X1 - vékony, virtuóz, váltságíjas
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Telekom mobilszolgáltatások
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- One mobilszolgáltatások
- Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia
- Magisk
- Kirakatba tette a Google a Pixel 10-eket
- Itt egy pár fotó az iPhone 17 sorozatról
- Profi stratégiára vált a Galaxy S26
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
HTC Desire (codename: Bravo)
Új hozzászólás Aktív témák
-
r4z
nagyúr
válasz
kissandras20 #33801 üzenetére
A Desire HD portoktól kezdve mindegyikben van magyar.
#33802: USB brick javítást próbáltad?
-
r4z
nagyúr
válasz
kissandras20 #33799 üzenetére
Gyári, magyar nyelvű ROM nem létezik.
-
dombila
őstag
válasz
kissandras20 #32539 üzenetére
az enyém független, sosem kellett Goldcard, bár egyszer megcsináltam. Bonyolultabb a leírás, mint elkészíteni...
Ne törődj vele, hogy Legend-ről szól, a Goldcard rész a lényeg!
-
dombila
őstag
válasz
kissandras20 #32537 üzenetére
CID incorrect akkor lehet, ha nem független a telefon, hanem szolgáltatói, esetleg független, de Európán kívüli piacról származik.
Ekkor a PB99IMG-hez kell egy Goldcard is. Ez egy speciálisan előkészített sd kártya (lehet tartalék, de a használatban lévő kártyád is, de készítéskor formatálni kell a kártyát, emiatt többen inkább valami tartalék sd-t használnak erre.)Goldcard-al a PB99IMG simán le kell hogy fusson.
-
dombila
őstag
válasz
kissandras20 #32535 üzenetére
ja-ja, ez ilyen. (Itt az issues-nál beszélnek erről a hibáról.) Amikor ezt a hibát írja, húzd le a telefont a kábelről, dugd vissza és indítsd újra a PC-n a programot. Másodszorra simán lefut...
Vagy használd a PB99IMG.ZIP-et. Letöltöd, átnevezed erre a rövidebb névre, bemásolod az sd gyökerébe, és belépsz a HBOOT-ba (nem recovery-be). Innen már minden magától megy.
-
dombila
őstag
válasz
kissandras20 #32531 üzenetére
-
delbarta
senior tag
válasz
kissandras20 #32277 üzenetére
Ilyet keress: HTC StreakLiveWallpaper
-
r4z
nagyúr
válasz
kissandras20 #32277 üzenetére
Lehet, szedd le azt, ami gyanús és telepítsd fel a telefonodra. Szerintem az lesz az egyébként.
dombila: Köszi a pontosítást!
-
r4z
nagyúr
válasz
kissandras20 #32265 üzenetére
Ebben benne van.
-
delbarta
senior tag
válasz
kissandras20 #32263 üzenetére
Persze. XDA-n keresel egy olyan romot ami tartalmazza és kiszeded belőle. Ez egy .apk, tehát telepíthető.
-
cashzoli
aktív tag
válasz
kissandras20 #32192 üzenetére
Hát ennek ez az ára..
-
cashzoli
aktív tag
válasz
kissandras20 #32149 üzenetére
Én nem vettem észre különbséget (nekem am más sense 3.0 van fenn, nem ez).
Ha nem nyúlok hozzá 4 nap (de annak mi értelme..?), a napi wifizéssel, kevés telefonnal 1.5 nap.
-
cashzoli
aktív tag
válasz
kissandras20 #32147 üzenetére
Nekem nagyon rég óta sense 3.0 van fenn, és sajnos az eyecandy-nek ez az ára..de a processzort mindig lehet húzni
-
musspici
tag
válasz
kissandras20 #32137 üzenetére
A halkító+bekapcs kellene.
Egyáltalán ki volt kapcsolva a telefonod, vagy csak hibernálva volt? Hibernálásból nem tud belépni, csak gyorsan bebootol.Szerk.: Egy frissítésnyivel lekéstem.
-
r4z
nagyúr
válasz
kissandras20 #32137 üzenetére
Nézd meg a Software information-nál, hogy milyen ROM van a telefonon.
A HBOOT menüt pedig a hangerő le + power gombbal éred el, és csak akkor tudsz onnan a recoverybe lépni, ha van rajta custom recovery. Szedd ki az akkut pár másodpercre a bekapcsolás előtt, úgy biztosan kilép a hibernációból a készülék.
-
r4z
nagyúr
válasz
kissandras20 #32019 üzenetére
Igen, de ehhez kell a memóriakártyán egy Ext partíció és egy ROM, ami kezeli.
racerx: Alapszabály: bulizni nem viszünk drága telefont (hoffman_ esetére emlékszel?). Én a helyedben a K750-et vinném, az bírja is és jól is fotóz.
-
Skillet
addikt
válasz
kissandras20 #32007 üzenetére
32003, csak pár hozzászólással feljebb
Insertcoin nightly legutolsó, asszem v51 -
Skillet
addikt
válasz
kissandras20 #32005 üzenetére
Próbáld ki!
-
Tarantula33
tag
válasz
kissandras20 #31886 üzenetére
A 3 d képernyőforgatást kivéve minden benne van. Én egy ideje ezt használom:
Ginger-Sense-DTP-FN V2.10do-A2sd+ -
batabe
senior tag
válasz
kissandras20 #31890 üzenetére
biztos, de szerintem ez már a dézi teljesítményének a határait súrolja...
-
batabe
senior tag
válasz
kissandras20 #31888 üzenetére
mármint a 3D-s sense képernyő váltásra gondolsz? ebben a romban nincs benne.
egyedül a lockscreen ami 3.0-ból van benne. próbáltam 3D-s senseképernyőt, de kicsit döcög... -
batabe
senior tag
válasz
kissandras20 #31886 üzenetére
nem teljesen sense 3-as, csak lockscreenileg, de nekem ez már pár hete nagyon jól muzsikál
http://pzoley.matraszele.hu/?p=106 -
gofry
senior tag
válasz
kissandras20 #31844 üzenetére
Sokat szoktunk / tam segíteni, de erre most csak azt írom, hogy görgesd már feljebb azt a hülye lapot vagy használd a keresőt kedves barátom, esetleg a google-t.
-
ShadowK
tag
válasz
kissandras20 #31828 üzenetére
Az előző válaszolót annyiban korrigálnám, hogy GYÁRI rom amit kértél nincs...
Az összes rom amit pakolgatunk, nemhivatalos cucc, a hivatalos 2.3.3 update-en kívül, amin régi sense van, majdnem ugyanaz mint a stock 2.2-esen, de nem ez szokott lenni álmaink netovábbjaÉn jelenleg egy LeeDrOiD HD V3.3.1 -et használok DATA++ buildest, DATA++ hboottal illetve a Sense 3.0 addon pack-al. Sokmindent kipróbáltam, több romot és hboot verziót is, viszont nekem ez a kombináció működik a legobban. Nem csak a rom fontos, minden rom más hboot verzióval muzsikál jól, nincs aranyszabály, nincs olyan ami mindenre a legjobb lenne. Próbáltam stock hboot-al egy nem HD LeeDrOiD romot is, ami nem Desire HD port, nagyon jó volt, sokan szeretik, de ez a kombináció most ennél is gyorsabb, de megjegyzem hogy a stock hboot-al viszont lassabb volt, hatalmas különbség van közöttük.
A gyorsaság néha csalóka, sokszor megtéveszt az, hogy egész gyorsan lehet pörgetni a home felületeket, aztán ha hirtelen valamibe bele nyúlsz akkor új dologba nehezen fog bele, majd ha hirtelen le akarnád húzni a notificationt, megint nem akarja elsőre, viszont első alkalom után már gyorsan megy. Ezt nem tudom gyorsaságnak nevezni, viszont sok rom így csinált, megjegyzem a fentebb említett romnak az A2SD+ verzója is így csinál... A DATA++ viszont gördülékeny mintha a gyár adta volna ki, én ezt a kombinációt bátran ajánlom mindenkinek.
Viszont vigyázat, nem minden rom kompatibilis minden hboot-al, tipikusan ezeknek a nem stock build-eknek külön hboot kell, pl vagy CM7, vagy DATA++ kell, de sokszor ezek jobban szoktak sikerülni és gyorsabbak azoknál, amelyek stock hboot romon mennek.
Azt is láttam, hogy erőszeretettel használnak CM7 hboot-ot ezekhez, viszont nekem nem volt jó tapasztalatom vele és ahogy vissza keresgélek, sokak jöttek kérdéssel, hogy ez meg az nem tuti, nem fég be a cache, macerálni kellett, letörölni pár fájlt, stb. Bár elvileg a CM7 és DATA++ hboot-ot is az említett rom ugyanúgy supportálja, mégis a CM7-el sokaknál láttam macerát, DATA++ hboottal viszont macera nélkül megy tökéletesen, ezt tanusítani tudom.
Itt persze feltevődik a kérdés, hogy valaki root és s-off után mer-e egy új custom hboot-ot flashelni, mivel ha ott valami gáz van közben, akkor tényleg tégla lesz a telefonból
De ha valaki tudja hogy onnan hogy lehet vissza hozni, akkor javítson ki és ossza meg
-
petipetya
nagyúr
válasz
kissandras20 #31828 üzenetére
Pzoley oldalán találod a romokat magyar nyelvű leírással és képernyő fotókkal, ott is és itt is tudnak benne segíteni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy A52S 5G Dual 8/256
- Samsung Galaxy A33 5G / 128GB / 6GB RAM / Üzleti széria / Független / 49.990 Ft / Sopron
- Új, Apple iPhone 16 Pro, 128GB, sivatagi titán, 3 év garancia
- Samsung S23 Ultra 15 hónap garanciával, enyhén sérült kijelzővel
- iPhone 13 Pro MAX 128 GB Graphite - 4 hónap Apple Szervízgarancia - APCOM
- LG 65B4 - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Lenovo ThinkPad 40AF docking station (DisplayLink)
- Gamer Notebook! Acer Nitro 5! Csere-Beszámítás! I5 11400H / RTX 3050Ti / 16GB DDR4 / 500GB SSD!
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R7 1700X 16GB DDR4 128GB SSD 1TB HDD GTX 1650 Super 4GB Zalman T7 Chieftec 400
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest