Hirdetés

2017. február 26., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Gaborz1

Gaborz1
(tag)

HTC-éknél teljesen elmentek otthonról.

Nexus 7 (Lollipop), OPPO R5S+Xiaomi MiBand

(#2) szupermacs

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ez? Így, ebben a formában? Ennyiért? 2017-ben? Ez nem valami HTC copy noname kínai telefon?

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#3) ghiottone

ghiottone
(PH! addikt)

De szerettem ezt a Snapdragon 400-as procit 2013. októberében. Ekkora butaságot elkövetni, ilyen áron - ez egyszerűen érthetetlen. :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) - Moto Z Play

(#4) -Faceless- válasza szupermacs (#2) üzenetére

-Faceless-
(őstag)

És pontosan itt süllyedt el egy régi nagy gyártó a szememben. Visszasírom még az m8-as időket...

(#5) zragon18

zragon18
(fanatikus tag)

Bárki is megfogja ezt venni? :S

(#6) GeryFlash

GeryFlash
(PH! addikt)

Azt a a rohadt :D :D :D :D Sokat mérlegeltek, hogy a 2017-es készülékbe 110-ért S400 vagy S410 menjen, végül S400 mellett döntöttek.

Több mindent, kevesebb semmit!

(#7) Haneto

Haneto
(tag)

Én erre nem találom a szavakat ... :Y

OnePlus 3

(#8) ricinus13

ricinus13
(senior tag)

Ha így folytatják akkor nem lesz kár értük. Ez konkrétan a nevetséges kategória.

WoWs: ricinus13

(#9) sheratan

sheratan
(PH! félisten)

Jól van, most már be lehet vallani, hogy ez igazából az Elephone Desire 10 :D Hogy ez milyen ronda... :U

Eladó cuccok: https://goo.gl/BGtlXx -> Samyang 8/2.8 (Fuji), Samyang 500/8, Fuji MGH-XE, Olympus EP-11, OSMC Vero 2 médialejátszó

(#10) Bass

Bass
(PH! addikt)

:O :O :O Kártyásan 9999ft ha akciózzák 4999ft :DD Kész beáraztam :))
Megérdemli a HTC hogy lehúzza a rolót Ámen :W :W :W

Elme roggyantak :C

"Az Ördög elképedve állt, érezte milyen ocsmány a jóság..."

(#11) tothmaxy182

tothmaxy182
(őstag)

30ezerért jó volna... :(

Minden szavam magánvélemény!

(#12) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

Nem semmi szóhasználatok, nagyon adja, ásatag hardver pl :D :D Amúgy a HTC vajon tényleg a Föld nevezetű bolygón él? :D Vagy csak atomra be voltak szívva, bár nemsokára nem lesz majd miből, ha így folytatják :D :( Ez esélyes a február legnagyobb vicce címre...

Magnat: nem rossz kép :D :D

[ Szerkesztve ]

(#13) Magnat

Magnat
(PH! kedvence)

Hát ez a hardver nem lett valami decens :DD

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#14) aprokaroka87

aprokaroka87
(PH! addikt)

What?

100k huf+
Snapi 400
2017...

Ebből kb 65-70 ezer a tévedés

(#15) Gixxer88 válasza GeryFlash (#6) üzenetére

Gixxer88
(senior tag)

Xiaomi Redmi 4A-ba 35k-ért belefért a 425,más gyártók ebben az árszegmensben már S625-öt adnak 3/32-es felállásban.
Tajvanon valami új dizájner drog lehet a sláger amiből a HTC-nél indokolatlanul horribilis mennyiséget fogyasztanak el a fejesek...
Ezek nem normálisak!

„Azért sírok, mert az emberek ostobák, és ez elszomorít.”

(#16) batai15

batai15
(PH! félisten)

retardált htc jobbat nem tudok rájuk mondani.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Huawei p9 lite white , Xiaomi Redmi note 3 pro grey / with Resurrection Remix rom

(#17) xmaas

xmaas
(őstag)

Ez nevetseges ez a hardver nagyon maximum 50 ezret erne csak azert mert HTC csomagolasban van.

Annyit tudok mondani teljesen elment az eszuk ideje lesz hagyni a francba a mobilpiacot ilyen moslekot kar legyartatni hogy csak plusz veszteseget produkaljanak vele .

Azt gondolta volna az ember hogy a HTC 10 utan kezdenek jo iranyban menni de total fogyatekosok nem tanulnak a hibakbol ezek szerint

(#18) rdt89

rdt89
(őstag)

A legviccesebb, hogy 100 ezer forintra süllyedt a HTC M9 is, mely mindentéren fényéveket licitál erre a "Minek nevezzelek" készülékre. :C

(#19) judas13

judas13
(senior tag)

(#20) zozzo72

zozzo72
(tag)

112 ezerért már S6 van!
Az :C

(#21) wesder

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Na ezek után mondjátok hogy az iPhone túlárazott :DDD

Bring us the girl and wipe away the debt

(#22) fattyu

fattyu
(PH! kedvence)

(#23) aprokaroka87 válasza wesder (#21) üzenetére

aprokaroka87
(PH! addikt)

Na jó..de az ezt kb megeszi reggelire azért az árért :D

(#24) szupermacs válasza wesder (#21) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az iPhone túlárazott!

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#25) lolal

lolal
(fanatikus tag)

100k + jó magyar forint ? :W

Snapi 400 ? :W

Valami bontószökevény formaterv :W

Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?

(#26) H.Istvan25

H.Istvan25
(senior tag)

Esküszöm tökönszúrom magam. Snapi 400-as 100 ezer felett? Öngyilkosság.

(#27) wesder válasza aprokaroka87 (#23) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Még aperitívnek sem jó, nem hogy reggelinek :(

Bring us the girl and wipe away the debt

(#28) doooo

doooo
(senior tag)

Merre jársz, san01? :)) Nagy szüksége van a HTC-nek egy kis támogatásra, itt, ahol ennyire lehúzzák épp... értelmetlenül... :(

[ Szerkesztve ]

(#29) Integrale

Integrale
(PH! addikt)

Az a jobb sarokban levő 5 megapixeles kamera, szerintem inkább a bal sarokban van. :U

"Valamikor volt a tett, abból lett a gyűlölet, ebből pedig szeretet s a világnak vége lett."

(#30) punky10

punky10
(őstag)

Másfél hónappal hamarabb ért ide, mint kellett volna.Április elsején még talán ütött volna de most... :F

Vagy ez egy c-osztályú kínai telefon, ami farsangra középkategóriás telefonnak öltözött, madárra húzva egy HTC-s dobozt, és egy Iphone árcédulát... :D

Chuwi Vi8/Xiaomi Redmi 3s Prime/Alcatel Idol3 4,7

(#31) wozzy

wozzy
(tag)

mennnyiiii???? :N

iPhone 7 128GB

(#32) AliceWake válasza Integrale (#29) üzenetére

AliceWake
(HÁZIGAZDA)

Igen, másik jobbra :DDD Javítottam :R

Non omnis moriar.

(#33) Cifu

Cifu
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Előszó: Nem kell félreérteni, akár hogy is nézzük, a Desire 10 Lifestyle egy vicc. Annak drága mondjuk, de tényleg vicc. Viszont...

Viszont tegyük hozzá, hogy a tesztben szereplő telefon 2016 októberében került a piacra tudomásom szerint. Tehát nem éppen friss. A másik, hogy nem tudom Alice milyen árat nézett (tényleg nem, mert sehol sem látni 100e Ft felett), de még a Media Markt polcain is 90e Ft, ahol a potenciális konkurencia ára sem annyi, amennyit sokan itt rávágnának. Persze így is sok a 90e Ft, de 70e Ft alatt is hozzá lehet jutni. Ennyiért sem best buy, de mégse 100e Ft.

Így a cikk egy kicsit véleményes. Oké, ez a telefon még a HTC név felárával is max. 50-60e Ft-ért elfogadható. Persze valójában annyiért sem, mert 2017-ben Snapi 400-as telefont újonnan nem veszünk.

Viszont azt is lássuk be, hogy azért ez a telefon cirka 5 hónapja került piacra, akkor sem volt best buy, de akkor került kb. 100e Ft-be. Nem most. Plusz van kezelőgomb-háttérvilágítás, ami még drága telefonokban is kimarad néha. Van értesítési LED. Van 3,5-es jack. Ráadásul alapjában véve jól össze van rakva.

Megértem a sok hüledezést, teljesen. De azért a kép egy picit árnyékoltabb.

@punky10 és Scholes9 és szupermacs: Lásd első bekezdés.
Meg azt, hogy 100e Ft-ért max. az Extreme Digital-ban árulják, ahol a legdrágább az összes bolt közül. Eddig más telefonoknál sem a legmagasabb árat vették figyelembe, ha jól rémlik... :U

[ Szerkesztve ]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívűl másra is lőhetnek!

(#34) punky10 válasza Cifu (#33) üzenetére

punky10
(őstag)

Lehet, de ez a telefon akkor sem 4 hónap alatt avult el...
Főleg úgy, hogy az árcímkéje nagyon is friss maradt... ;]

(#35) kriver

kriver
(tag)

A kijelző tesztnél miért a Xiaomi Redmi 3s-el lett összehasonlítva, mikor az egy 5" mobil?
Akkor már inkább egy Redmi Note 3. Ami nem mellesleg jóval kisebb készülékházban szintén 5.5".
Egyébként lenne egy kérdésem kedves HTC:

...kell ilyen szeméttel szennyezni a Földet?

(#36) Scholes9 válasza Cifu (#33) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

5 hónapja sem festett volna másképp ez a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#37) szupermacs válasza Cifu (#33) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Tavaly is ciki volt már a Snapi400. Nincs mentség.

(#38) 7etape

7etape
(PH! addikt)

Te jó ég. Ezekkel mi történt? Elmentek otthonról? :F :Y :W

(#39) Dottore

Dottore
(PH! addikt)

A HTC még mindig ott tart hogy életérzést akar eladni, csak közben megérkezett Kína akik hardvert adnak el. Ráadásul ez a stílus a króm csíkokkal, a gagyi szinonimája. Legalábbis 20 évvel ezelőtt az évenkénti búcsúban még az volt.

(#40) AliceWake válasza Cifu (#33) üzenetére

AliceWake
(HÁZIGAZDA)

Ma reggel még 109990-ről volt leértékelve 99989 forintra a Media Marktban. Meg is van nyitva az oldal, nem frissítettem rá azóta.

Az Emagnál mos is 109K van áthúzva. GSM-ben nyilván 70+ be lehet szerezni. De, lássuk be, ez a tényeken azért nem sokat segít.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#41) Cifu válasza AliceWake (#40) üzenetére

Cifu
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sokadszorra kihangsúlyoznám, hogy a Snapi 400-ra nincs mentség (tavaly sem volt, még a 70e Ft-s árkategóriában sem), és még 70e Ft-ért sem éri meg szerintem se. Én a tavaly őszi megjelenést és a cikkben kihangsúlyozott árra hívtam fel a figyelmet.

Persze ez esetben lehet, hogy a cikket olvasva gyorsan leárazták - csak nem eléggé. :)

[ Szerkesztve ]

(#42) Balzak83

Balzak83
(fanatikus tag)

Alice! Minden tiszteletem Neked, hogy ilyen komolysággal, és részrehajlás nélkül sikerült megírni ezt a tesztet. Szerintem nem voltál könnyű helyzetben.

Egyébként, bár nem láttam, de sejtem milyen ez az anyag, amiből a hátlap készült. Nem is csak az vele a fő gond, hogy koszolódik, hanem UV fény hatására lebomlik, és konkrétan szétmálik. De előtte még ragacsossá válik, hogy teljes legyen a boldogság

[ Szerkesztve ]

(#43) szupermacs válasza AliceWake (#40) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Vicc. De ez csak most került be a MM-ba, hogy ennyiért adják?

(#44) RaveForce

RaveForce
(PH! addikt)

Feketeben kifejezetten tetszik ez a hatlap design! Megerdemelt volna valami naprakesz hw-t, ehelyett a tobbszorosen ipari hulladek helyett.. :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez” RaveForce's Law

(#45) AliceWake válasza Cifu (#41) üzenetére

AliceWake
(HÁZIGAZDA)

Értettem, csak kérdezted, milyen árat néztem :) Hát, azt, amit a screenshoton látsz. Eskü, nincs megnyitva tavaly október óta egy külön lapon a HTC Desire 10 Lifestyle MM termékoldala :N :))

(#42) Balzak83 Ez komoly? Még jó, hogy nem vittem magammal a szoliba :Y Magyarázhattam volna, hogy mi történt a készülékkel :D

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#46) Cifu válasza AliceWake (#45) üzenetére

Cifu
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Megértettem, és köszi a screenshotot, illetve elnézést akkor a korábban leírtak miatt.

Maradok inkább csendben, mindenkinek jobb lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47) Fred23

Fred23
(őstag)

:D

Hozzászólásom sosem veszíti el közvagyon jellegét.:)

(#48) punky10 válasza AliceWake (#45) üzenetére

punky10
(őstag)

Én egyszer(engedéllyel!) belenyúltam egy női táskába...Istenem, mik voltak benne... :Y
Ha így néz ki a böngészőtök is, akkor pedig ez sem elképzelhetetlen.... ;]

"Eskü, nincs megnyitva tavaly október óta egy külön lapon a HTC Desire 10 Lifestyle MM termékoldala"

Szerk.:poénnak szántam, természetesen nem általánosítok...Mert az általánosítás rossz, és anélkül is egyformák... :D

[ Szerkesztve ]

(#49) AliceWake válasza punky10 (#48) üzenetére

AliceWake
(HÁZIGAZDA)

Nálam főleg sminkes és csavarhúzó készlet van. Sosem lehet tudni, mit kell megjavítani ;]
De mindig nyitva hagyom egy kicsit az aktuális készülékre vonatkozó oldalakat, hátha valami javításra szorul, vagy pontosítani kell, előfordulhat, hogy eltévesztek valamit, ne kelljen újra kikeresni :B

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#50) RaveForce válasza AliceWake (#49) üzenetére

RaveForce
(PH! addikt)

Azert technikai specek tekinteteben ne a mediamarkt oldala legyen mervado :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.