- Magisk
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- Yettel topik
- iPhone topik
- Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro - és a vas?
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Brutál akkuval érkeztek az Ulefone X16 modellek
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sweet Lou 6
addikt
bambano: el tudom képzelni, hogy egy laikus szándéka ellenére megfertőződik, ezért kell win alá az ilyeneknek AV, ami ilyenkor jelez. ilyen utoljára xp-n történt velem. lehet, hogy szerencsés vagyok, de eddig azt tapasztaltam, hogy aki vista/7 alatt bekapott valami csúnyaságot az vagy csúnya oldalakon mászkált, vagy csúnya állományokat futtatott.
-
Sweet Lou 6
addikt
válasz
Halálfej Joe #411 üzenetére
XP óta nem volt windowson vírusfertőzésem. igen, av nélkül se. aki meg mindenféle gondolkodás nélkül futtatja a teenporn.exe-ket, vagy orrba-szájba warezol, az meg is érdemli.
-
Sweet Lou 6
addikt
válasz
Halálfej Joe #399 üzenetére
Nem rossz ez a leírás, csak kár, hogy elavult. Amit felemleget a Win hátrányára az Win XP-re mind igaz, ám a Windows Vista/7-ben ezeket már kijavították.
-
Sweet Lou 6
addikt
válasz
Nowhereman #246 üzenetére
attól még, hogy a linux kernelt használja, elég messze áll az "asztali" linux disztribúciók tudásától, funkcionalitásától. moonmannek abban igaza van, hogy főleg azért választotta ezt a google, mert ingyenes, nézd csak meg a többi mobil OS-t (MeeGo, WebOS stb.), minek fejlesszenek saját munkából új kernelt, ha már adott egy megfelelő, ráadásul ingyen?
-
Sweet Lou 6
addikt
Xp-n még én is használtam hasonló okosságot - a CCleanert - ott tényleg jó volt, gyorsította a rendszert, a bootot. De Vista óta elfelejtettem az ilyeneket, mert ott a CCleaner futtatása után kb. semmit sem éreztem. Vista óta pár száz MB eltűnésén kívűl mást nem veszek észre, lassulást meg pláne nem. Inkább gyorsult az idők folyamán, hiszen a SuperFetch előretölti a gyakran használt programjaimat, a Jump List megtanulja, miket nyitok meg stb., szóval alkalmazkodik hozzám a rendszer. Namost a CCleaner kb. pont ezeket (is) törli, szóval - számomra - ellenkező hatást ér el.
Egy mezei win7 homeusernek antivírus telepítés után hozzá se kell ilyen téren nyúlnia a gépéhez, hiszen a defrag automata, a lemezkarbantartó pedig amúgy is csak biztonsági mentéseket, hibajelentéseket, miniatűröket töröl, amire a homeusernek nincsen szüksége.
De félreértés ne essék, felőlem használhat bárki ilyeneket orrba-szájba, csak utána ne panaszkodjon, hogy sz@r a windowsDark Archon: nem kell ahhoz CCleaner, advanced usernek ott az msconfig.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most kedvező áron!
- Eladó Steam kulcsok kedvező áron!
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Bomba ár! Dell Inspiron 15 5578 2in1: i7-7GEN I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
- Apple iPhone X, 256GB, Kártyafüggetlen
- 124 - Lenovo Yoga Pro 7 (14IMH9) - Intel Core Ultra 9 185H, RTX 4060 (48 hónap garancia!) (ELKELT)
- AKCIÓ! HP Victus 16-R1002NF Gamer notebook - i7 14700HX 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB WIN11
- Samsung Galaxy S25 Plus Navy 12/256 GB Újszerű, karcmentes állapotban!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest