Hirdetés

2019. február 18., hétfő

Gyorskeresés

(#1) VIBO

VIBO
(őstag)

Hmmhmm nem is tudom.

Nincs egyből olyan érzésem, hogy mi ez a gagyi cucc. Akár még lehet belőle valami :K

Bár nekem nem kellene. :DDD

König - KN-HDMIREP25 hdmi repeater eladó.

(#2) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Ez inkább okoskarkötő-okosórakombó. Jó is ez, ha nincs zsebed a telefonnak.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#3) Lincoln6echo

Lincoln6echo
(újonc)

Valamikor jó régen még a Nokia is mert nagyot álmodni hasonló konstrukcióban.Na persze akkor még nem tartott ott a technológia meg az innováció,mint most.Személy szerint oda-vissza voltam az elképzeléstől. :)

El tudnám viselni! :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Somatom válasza Lincoln6echo (#3) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Már korábban is álmodtak ilyesmit.

De így telefonálni sztem ma is ugyanolyan ratyi dolog.

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

(#5) pusszycat válasza Somatom (#4) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Így igen,de szerencsére van már Bluetooth headset. Sokat segít a hangminőségen. Van Sim-es okos órám alkalmanként használtam telefonként. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#6) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Még megboldogult nagymamám mondta egyszer: mindent telefon hajlítható legalább egyszer. :DDD

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#7) Somatom válasza pusszycat (#5) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Sztem egy karkötő mérete vagy zavaró, vagy nem tudja ellátni azokat a funkciókat, amikre mostanság általában egy okostelót szoktak használni. Szóval, nem tud kiváltani egy okostelót. Ha viszont van nálam egy okosteló, akkor van más megoldás is a karkötős telefonálásra. Nekem nagyon bejött a Talkband.

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.