Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Szili17 #13238 üzenetére

    Értem amit írsz, számomra is hihetetlen, nyilván bizonyítani már nem tudom, de az asszony is mellettem ült, ketten láttuk, és nem viccelnék ilyesmivel sosem, tényleg jobbra akart elvinni, ezen döbbentünk meg, mivel ott a jobbra kanyar tábla, az úton mindkét sávban a felfestés, hogy balra kanyarodj, és a jobbról jövő Rottenbillernél a behajtani tilos tábla is kint van. Egyrészt kb 50m-re voltam a lámpától a lámpák zöldek voltak, tehát a haladással foglalkoztam, nem maradt idő a printscreenre, elvileg benne lehetett volna, hogy a másik oldalon, a másik menetiránynak előre állok, és az interspar mellett akar elvinni a Bethlen Gábor utcán, de az annyival messzebb van hogy nem 50-70m-ről számol vissza, szerintem hamarabb rájött volna, hogy nem arra megyünk. Benne van ez is, de nyilván két pillanatom volt konstatálni, hogy mi történik. Elég sajnálatos, hogy ilyen szinten a megtervezett utak nem visszakereshetők, én se látom csak azt, merre jártam, de megvan a dátum, június 25.-én 14:49-kor indultam. Sajnos azóta már mentem annyi címre, hogy az az 1 hetes cím rég odavan....

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák