Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szili17

    aktív tag

    válasz Rick4 #13234 üzenetére

    Ne haragudj, igazad van de nem neked címezve szántam, a sávasszisztenses rugózás részét. Csak leírtam hogy azt majd megoldja ez a feature és eszembe jutott hogy megint elindítom vele a mikó lesz, ezt mondtátok fél éve is lavinát, így hozzátettem gyorsan hogy ha lesz akkor tudni fogtok róla és nem rajtunk múlik a dolog. Ellenben habár még nincs nyoma sehol, de az az álláspont hogy lesz.

    Sejtettem hogy ismered a környéket és felismered az utcákat is. Csak annyit jegyeztem meg, hogy nincs tervezett út. Amit te mondasz az "lehetetlen" - jelentése: nem csinálhat ilyet a Waze, nagyon meg lennék lepve ha úgy lenne ahogy írod. Ne haragudj meg, nem kívánlak hazugnak titulálni, csak a tapasztalat nyomán mondom. És ilyenkor mindig hozzáteszem, hogy ha van rá időd (mielőtt mondjuk elindulsz) nyomj egy képernyőképet. Akkor azon el lehet indulni hogy ahha, tényleg szar. (A jelentés is jó dolog és tök ügyes vagy! Csak adatvédelmi okoból (vagy whatever) sosem látszik jelentéskor a kiindulás körüli, illetve a célpont körüli navigációs és tervezett nyomvonal. Egyszóval ez itt sajna nem segít.) A térkép is jól van. Ezért tippeltem volna arra, hogy a másik irányba indított (mert nem arra kezd navigálni amerre rövidebb, hanem amerre tippeli hogy adott úton állsz. Pontosabban feltesz az egyik irányba és uzsgyi). Ilyenkor akármi is lehet, elkezd szövegelni hogy fordul jobbra, de közben te mész, mire ránézel hogy "mivan? hülyevagy?" Addigra újratervez stb. Nem voltam ott, nem akarok tovább cizellálni, de nincs mit javítani a térképen és olyat hogy egyirányú utcába szemből bevitt volna emberemlékezet óta nem láttam (én még soha) viszont veled ellentétben magukból kikelten felháborodott embereket már igen. Aztán a végén kiderült hogy nem jól emlékeztek nem az és/vagy nem úgy volt.

    Ellenben ha van jobb ötleted az elnevezésére a Kőér utcánál tapasztalt funkciónak még mindig érdekel. Nem cikizésből, tényleg, mert nekem nincs jobb ötletem és én is tudom hogy ez így nem a legjobb.

    "Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

Új hozzászólás Aktív témák