Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Braddock

    őstag

    válasz Kinder #28 üzenetére

    Hm..., érdekes.
    Én 5 éve járom IGO-val európát.

    Voltam pár helyen: Bécs, Graz, Salzburg, Prága, Krakkó, Pozsony, Drezda, München, Frankfurt, Strasbourg, Paris, Loire-völgye, Mont Saint Michel, Milánó, Genova, Pisa, Firenze, Bologna, Padova, Jesolo, Velence, Trieszt.
    És több száz kisvárosban.

    Most voltam egy 4600 km-es 1 hetes körúton, és csak keveset vétett.
    Új körforgalmakat és pár új autópálya szakaszt leszámítva, az életemet rábíztam volna.

    Az esetek 1-2 %-ban hibázik, de azt is a nem elég friss térkép miatt.

    Egy Gamint cseréltem le...
    Amikor BUDAP-nél még nem dobja fel Budapestet, azért az elég kínos.
    Akkuja viszont sokáig bírta, így gyalogos navira talán emiatt a legjobb.

    Magyarországi frissítés ingyenes, Európa 26.900 forint.
    Ennyiért IGO-s megbízható PNA-t kapok.

    "2009. februárjától egy újabb funkcióval bővült a nüMaps rendszer, melynek keretein belül egy egyszeri díj megfizetésével a készülék élettartamáig (illetve addig, amíg a gyártó az adott készüléktípushoz frissítést biztosít), évente több alkalommal díjmentesen frissíthető a gyári City Navigator Europe térkép." garmin.hu

    Úgyhogy a Garmin kicsit úgy érzem, nem más, mint egy iPhone sznobéria.

  • Braddock

    őstag

    válasz Kinder #36 üzenetére

    Sirmioneban Én is voltam :)
    Beismertem, hogy előfordulnak érdekes esetek :K

    Ilyen körkörös fordulj jobbra nekem is volt máshol, de hamar rájöttem, hogy egy utcányival arrébb menjek, hogy magához térjen.

    Street Wiev-n szoktam bebarangolni a végcél környékét és akkor már ismerősebb lesz a környék. Szóval a navi sem mindenható, ezt figyelembe kell venni.

    De örülök, hogy nem kell megvennem a drága navit, mert az olcsóbbak is tudják mindazt, amit kell.

Új hozzászólás Aktív témák