Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    Egy ideje (kb fél év) használok egy ilyen fülhallgatót, íme a tapasztalataim:

    - a zsinórja tényleg jó, elég stabilnak tűnik, egyelőre nem keményedett be

    - a hangerő szabályzó szerintem felesleges, nekem nem kellene, de ha kell, akkor kényelmes használni.

    - a hozzá adott tok pont egy fél centivel kisebb, mint optimális lenne, így én nem használom, mert az egyik oldalán a hangerőszabályzó majdnem teljes szélességében kitölti, így a két végén a kábel - ha nem is törik meg egyből, de - elég éles kanyart vesz.

    - a füles szivaccsal szól igazán jól. Addig olyan érzésem volt, hogy a mélyeket egyszerűen elvágták benne, nem torzított, hanem egy bizonyos mélység alatt nem szólalt meg. Ez a szivaccsal teljesen elmúlt, megjött minden hang, így nekem pont optimális, és nagyon-nagyon tetszetős a hangképe. (Abszolút casual felhasználó vagyok, közlekedni kell a füles általában, nem vagyok audiofil, de szerettem volna jó minőséget kapni a pénzemért. Ezt bőven teljesíti)

    - a füles külső oldalán van egy rácsozott lyuk, emiatt esőben kockázatos használni. Ez egyértelműen hátrány, mindenki döntse el, mekkora.

    - a hangereje teljesen OK, és nekem magas hangerőn sem vettem észre különösebb torzítást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák