Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz DeathAdder #57 üzenetére

    Szerintem meg a CP77 nem lett pofáraesés :D Ízlések és pofonok. Számomra egy se íze, se bűze tucat folytatás ami ráadásul még technikailag is megcsuklik néhol nagyobb csalódás mint hogy egy játék nem ért fel a hülyék által generált hype-hoz.

    Ezt már nem kifejezetten neked írom, de amúgy el van tolódva a skálája a legtöbb embernek. Nem rajongok Angry Joért, de ők értékelnek szerintem jól: 5 az a baseline, ha a játék nem kifejezetten szar, de nincs is erős pontja. Tehát egy 6-7 pontos játék már "above average", ami meg 8-9 az igazán kiváló. 3-4 pont meg nem kifejezetten pocsék, csak átlag alatti.
    Itt is szórják az emberek a 8/10-et egy olyan játékra ami ha fűszer lenne, akkor is max liszt lehetne...
    Ezért utálom a legtöbb játék tesztet, a legtöbb oldalon 7-8 pont kb az alap, kifejezetten szarul kell csinálni valamit, hogy ennél kevesebbet kapjon egy játék.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz 1dude #59 üzenetére

    Én úgy szoktam hívni, hogy ezek ilyen "meeting szagú" játékok, össze ülnek az öltönyös managerek a legfrissebb pénzügyi és piackutatási trendekkel és grammra meghatározzák, hogy miből mennyi legyen a játékban.
    Szerintem ezekben az 1-2 évekbe megjelenő címekben kvázi semmi alkotói szabadság vagy vízió nincs, azt adják amit el úgy vélnek el lehet adni.
    És igazából működik, még ha 1-1 rész rosszul is szerepel milliós eladások vannak ezekből a rókabőrökből.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák