Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    Hűű bazzeg.. mint amikor én dühből kiírok valamit netre egy felszopott filmről vagy játékról, de még abban sincs ennyi szubjektív tartalom, a különbség hogy én csak egy hülye kommentelő vagyok nem egy cikkíró a ph lapcsaládon.
    Ha nem lenne meg a játék ezt olvasva még torrentről sem szedném le nemhogy megvegyem,
    szerencsére már megvan, és csak alátámasztani tudom többek állítását, hogy nagyon túl van reagálva. Nem hogy folyamatosan, de egy olyan hibával sem találkoztam amit említesz, bugok nyilván vannak egy nyílt világban, mindig is voltak és lesznek, és a respawnonás már a korábbi részekben is idegesítő volt, de nem is egy világmegváltó játéknak készült, mint a CP77 ami rohadt nagy pofáraesés lett.
    Amúgy ha ez akkora negatívum, melyik az az ow játék ahol minden környezeti elemet le lehet rombolni? Elég sokat kivittem már, de a csőjátékok zömében sem lehet ilyet csinálni.

    Ez egy futottak még játék, sosem ígért többet ennél.

    Hasonló tesztet várok az otherworldtől de biztos vagyok, hogy ott legalább 1 pozitív mondat legalább el fog hangozni :DDD

Új hozzászólás Aktív témák