Hirdetés

2019. február 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) rudymester

rudymester
(senior tag)

Szerintem ez nagyon jól néz ki. Minden "zöld" megoldást értékelek az elektronika terén.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#2) zsolt501

zsolt501
(PH! nagyúr)

Eredeti ötlet, nekem tetszik és még az is lehet hogy különböző fából gyártják, vagyis különböző színek is lesznek?
Gondolom a környezetvédők kicsit meglehetnek zavarodva ettől a telefontol, mert az tény hogy a fák kivágásával jár, de sokkal könnyebben lebomlik mint a műanyag, vagy a fém.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) v.tom

v.tom
(őstag)

Kéne egy ilyen jóféle magyar cseresznyefából :D

Egyébként nekem is tetszik az ötlet, és a telefon is. Csak tuti, hogy nálunk soha nem lehet majd ilyeneket kapni, amíg tömeges nem lesz.

(#4) Vakegérke

A hátulját nézve olyan, mint egy szappan. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) JanR

JanR
(PH! addikt)

Jol nez ki nagyon, de tuti elkerik az arat mert 'zold' ...

(#6) Cathfaern válasza zsolt501 (#2) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Nem jár fák kivágásával, mint a hír is írja, ez máshol nem hasznosítható hulládékfából készül, tehát az adott fae mindenképp ki lett már vágva más célra.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#7) Ankhiszesz válasza Cathfaern (#6) üzenetére

Ankhiszesz
(tag)

Akkor ez a telefon tulajdonképpen hulladék? :DDD (csak vicc)
Érdekes, bár nekem nem igazán jön be az ilyen stílus, de díjazom az ötletet :K

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9

(#8) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Hát szappan formájú,de igazábol nem tudnék vele együttélni

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#9) plus44

plus44
(PH! nagyúr)

Jól néz ki. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) bope87

bope87
(fanatikus tag)

Nagyon igényesen néz ki :) Hátlap levétele is biztos megoldott valahogy :U

(#11) rep3at válasza bope87 (#10) üzenetére

rep3at
(őstag)

Nekem nem tetszik annyira. :S

Értékelem a zöld megoldásokat, de ezzel nem járkálnék.

Forward thinking. كرر

(#12) skajwa

skajwa
(senior tag)

nájsz:)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#13) iNfAntRy

iNfAntRy
(senior tag)

Amikor elöször megláttam az irás címét, egyszerüen nevetni kezdtem :) Aztán mikor megnéztem a képeket tátva maradt a szám. A hátulja nagyon szép, szivesen mutogatnám ha lenne ilyenem. Már csak az a kérdés, mennyire idötálló a fa, és hogy birja a környezeti hatásokat. Na meg vigyázni kell a hódokkal is ;]

Samsung Galaxy A3 (2017), Galaxy Tab 4

(#14) bope87 válasza rep3at (#11) üzenetére

bope87
(fanatikus tag)

Hát nem vagyunk egyformák :) És bizony egyre több "zöld" megoldás fog napvilágot látni. Ott a C901 GreenHeart... csak elszállt az ára, ahogy ennek a "famobilnak" is tuti van ára

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.