Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz kolopele #16 üzenetére

    Szabad elégedettnek lenni, csak tudod kb 5-10% aki olyan jól él, mint te. A maradék 90% jó hányada pedig tuti nem azért nem engedheti meg magának, mert hülye, munkakerülő vagy csak szimplán xarik az életbe. Sorolhatnám mennyire vagyok túlképzett ebben az országban az átlaghoz képest, mégis havi 200 óra munkáért kapom a nettó 180-at. És hidd el nem ez volt az életcélom és álommunkám 31 évesen. De 10.000.000-ós lakáshitel mellett ilyen szétrabolt és tetőzött korrupció, örökölt magas beosztások mellett váltson a hóhér munkahelyet. Szóval csak annyi, hogy sok embert zavar az, hogy ugyan okos és életrevaló, de neki nem adatott meg az, ami neked igen. És valószínűleg egész életében ez csupán egy álom marad. A közlés mikéntje nem a legszerencsésebb. Érted? Tényleg örülök, hogy neked összejött az élet, én is küzdök ezért és talán sikerül is. Szóval nem irigykedésből írtam. És most nem említettem meg azokat sem, akik a hülyeségükkel, kirívó és ordító baromságaikkal lettek milliárdosok/milliomosok. Míg más tényleg ledolgozza az életét. A "mindenki a maga szerencséjének a kovácsa" pedig ebben a világban népmese szint. Érdekek, kapcsolatok, helyezkedés, akár mások kárára. Erről szól. Inkább amolyan modern kori Taigetosz van jelenünkben. :DDD Minden tiszteletem. :R

    A témához: Van olyan árkategória, amiben nagyon kevés a gyöngyszem és az értékelhető. Ez a 20-25.000Ft-os sávra nagyon is igaz. Érdemes lehet kicsit többet spórolni és 30-35.000Ft-ért már bizony vannak jobb alternatívák. Például a Xiaomi Mi Headphone-ja mára talán árban is esett kicsit.

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák