Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razarus

    tag

    Szűk egy heti használat után..
    A hangja, hangereje nagyon jó. A másik oldalon is értettek jól. Négy nap alatt nem csökkent az akkuszint, pedig két SIM-el megy és használva is van. Az elemlámpa végre ott van, ahol lennie kell: így le tudom tenni a telefont a földre, polcra, stb és oda világít, ahová akarom. (A X1-essel ez volt ez egyetlen bajom) A hátlapi lámpát használja, aki kitalálta. A lámpa SOS villogtatását viszont felesleges volt a gyorsgombra tenni, mert emiatt sokáig tart kikapcsolni a lámpát. Az SOS villogtatás nyugodtam mehetett volna egy eldugott menüpontba pld.
    Elsőosztályú túratelefon isa Z1. Ha kell, világítok vele (fényerő bőven jó), illetve meghallgatjuk a híreket (nehogy közben kitörjön valami háború, amíg mi kint vagyunk :DD ) Kisülne a szemem a szégyentől, ha tájolón és térképen kívül bármi másra lenne szükségem a terepi navigáláshoz. Geocaching-hez volt csak navigátorunk, de amióta hülyék is beszálltak, azóta már nem járunk "dobozolni"
    A Z1 fényképezője tényleg vacak és amúgy teljesen felesleges is a gépbe. Helyette lehetett volna még kicsivel nagyobb az akku. Én még nem láttam egy komoly műszaki embert sem, telefonnal bármit is fotózni. Nekik állítható fókuszos, távmérős. stb gépük van. Állvánnyal néha. Nem játszanak telefonokkal.
    A céges SIM-nél nem tudtuk beállítani a számküldést (webes felületen a tiltás feloldva) A saját SIM-emen ezt úgy 15 éve csináltam meg és megy is. Ezzel lesz egy körünk a telekom-al. (SIM csere lesz valószínűleg)

    Nem az a drága, ami sokba kerül, hanem az, ami utána nem válik be...

Új hozzászólás Aktív témák