Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    Nem értem a fanyalgást is valódi teszt nélkül. Nem vettétek kezetekbe a készüléket, és már gagyi szar. Összecsukva elegáns. Igen középen nem teljesen egyenes de minden tesztben elmondják szemből nem látni csak oldalról. 180 fokos szögből mennyit nézed a mobilod?

    Egyébként meg végre valami jó irány a piacon. Végre valami normális újítás. Kapsz egy 8 colos tabletet és egy viszonylag vékony telefont egyben. Nekem kéne, mert baromi idegesítő tabletet és mobilt vinni egyszerre. Nekem ez szebb mint a Samsung fold, mert nagyobb a kijelző 8 col már ipad mininek felel meg, szerintem összecsukva szebb is.

    Az meg hogy mennyit bír ki majd meglátjuk. Azért a készülék már februárban kész volt fél éve gyakorlatilag csak tesztelik, gondolom több ezer emberrel Kínában [link] Miért gondoljátok hogy fél év alatt több ezer tesztelő mind hülye?

    Míg az Apple pl. semmi újat nem tud felmutatni kb 5-6 éve végre egy normális okos paktikus dolog ami nagyon kellene mert a telefon kivált egy tabletet is. :DD :U :Y

Új hozzászólás Aktív témák