Hir​de​t​é​s​

2018. április 27., péntek

Gyorskeresés

(#1) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Én nem látom ebben a telefonban az "X faktort". Baltával faragott forma. Hardveresen a memória méretét leszámítva ugyanaz mint a többi csúcsteló. Nem értem...

[ Szerkesztve ]

LG V30

(#2) forgonati

forgonati
(őstag)

Nincs is ebben semmi extra, az egyetlen dolog amit más gyártó nem csinál, az a képfrissítés. Amúgy a kamerája gyenge, és úgy egészében semmi különös. Megleszünk nélküle szerintem.

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#3) wizzgeri válasza jacis (#1) üzenetére

wizzgeri
(tag)

Ott van azért a 120hzes kijelző .világon egyedülállóan egyelőre. Látni kell élőben is. Én már nyomkodtam és elég meggyőző. Angliában már lehet venni egy ideje előfizetésre. Nekem volt nextbit robinom és a forma is bejött. Jó kis telo ez

(#4) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Nagyszerű, hogy foglalkoztok ezzel. Oké.
Ellenben kellene egy pár szó már a CES Innovációs díjjat nyert Planet PDA Geminiről is. Ha már ott vagytok.

Eladó Citizen Promaster díszdobozos készlet extra elemekkel. Blackberry ID on BBM: 2BE08052 Delete Facebook!

(#5) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

Aki akarja, amazonrol megveszi.

De az a racsos minta a kavakon a bucsu cuccokat idezi, ahogy probaljak elfedni a "folosleges" peremet.

Samsung Note 8

(#6) RetepNyaraB

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Már más topikban aljaztuk, hogy nincs jack aljzat, ergo nem lehet egyszerre tölteni és hallgatva játszani. Gamer telefonnál ez elég idegesítő, akárhogy magyarázzák. Amúgy jó cucc, a kamera nyilván szoftveresen gyengusz (kicsit), azt simán orvosolhatják. Az ára a döntő, mondjuk pár hónap múltán.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#7) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Nem is csoda, hogy ide nem jon, sok menne el belole.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ▶️ Vas: pici.tk/e

(#8) szpajk

szpajk
(lelkes újonc)

Vannak ezzel is gondok:
[link]

spike

(#9) slimshady válasza forgonati (#2) üzenetére

slimshady
(őstag)

+1

Bar nem lattam eloben ketlem hogy elkapna a must have erzes a kepfrissites miatt. A forma szubjektiv es bar bejon ez az ipari dizajn, egy lekerekitettebb forma jobban passzol a zsebembe. Praktikussag mindenek felett!

üdv.: SlimShady

(#10) wizzgeri válasza Kasya (#5) üzenetére

wizzgeri
(tag)

sEbay, megveszem Amazon :DDD

(#11) wizzgeri válasza RetepNyaraB (#6) üzenetére

wizzgeri
(tag)

BT füles? :)

(#12) juuzer válasza hemaka (#7) üzenetére

juuzer
(senior tag)

Hát ha mindenki Redmi 4x-szel rohangál mert "AKsziaominálNincsJobb" akkor nem is csodálom :)

wizzgeri telefonban igen. Mjuk az Alma már berakta valamelyik Ájped Próba.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#13) slimshady válasza juuzer (#12) üzenetére

slimshady
(őstag)

A Redmi Note 4X ar ertek aranyban az egyik, ha nem a legjobb, de gondolom az is kozrejatszik, hogy sokan inkabb csak azt engedhetik meg maguknak.

üdv.: SlimShady

(#14) atike

atike
(PH! nagyúr)

Nem hoz lázba a "gamer" mivolta, de nekem a forma tetszik, és a paraméterek sem rosszak. A kameráról ennyiből nem tudom megmondani, hogy jó-e vagy nem - ha jó, akkor nem lesz ez rossz vétel.

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#15) TaS1kaaa válasza jacis (#1) üzenetére

TaS1kaaa
(fanatikus tag)

A legjobb hangszorok, 120Hz-es kijelzo, 4000mAh akkumulator, project linda etc...

(#16) Fryskitt

Fryskitt
(PH! addikt)

Miért jönnek még mindig telefonok régi androiddal? :Y :F

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#17) jacis válasza Fryskitt (#16) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

Mert a "régi" meg az új között a nevén kívül nem sok minden változik. Kb mindegy is hogy 7.1.1 vagy 8.0. Droid fejlődése kezd totál közelíteni a nullához.

LG V30

(#18) 5381

5381
(fanatikus tag)

Kinézetre baromira tetszik. Kár, hogy sok hibár írnak hozzá. Azért további fejlesztések vannak a telefonnal kapcsolatban:

[ Szerkesztve ]

(#19) Matada2.3 válasza 5381 (#18) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Így már én is ráaggatnám a Gamer telefon jelzőt. Van benne potenciál és sokan magasztalják, külföldi fórumokon olvasgattam róla, és tényleg eléggé megyőző a teljesítménye, meg amúgy az egész csomag, nekem tetszik.

Finn the human

(#20) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Nekem továbbra is nagyon unszimpatikus ez a mobil, pláne a Robin esete után. Csúnya, batár nagy kávákkal és fekete gyászkerettel, nulla egyediséggel. Ez egy Sony telefon külsőre.

[ Szerkesztve ]

(#21) 5381 válasza Mr.Silkó (#20) üzenetére

5381
(fanatikus tag)

Talán még jobb is mint egy Sony. Csupa derékszög, Nem is kell ezt túlbonyolítani. Nekem nagyon tetszik. Kár, hogy nemrég vettem egy sony-t, most így erre már nincs keret.

(#22) HUTCHDB

HUTCHDB
(PH! nagyúr)

Ha egy hTc lenne, már menne a mekkora KÁVA! :Y
Így meg pazar...izé razer. :(((

(#23) Mr.Silkó válasza HUTCHDB (#22) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Én jeleztem. ;)

(#24) jacis válasza HUTCHDB (#22) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

+1

LG V30

(#25) juuzer

juuzer
(senior tag)

De legalább itt hasznuk van, mert ugye a hangszórókat itt rejtik. Mint a HTC-nél is régen.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#26) prolad

prolad
(őstag)

Elég jó cucc, de a káva (ez még a hagnszórók miatt elmegy) elég nagy, ráadásul az üzemidő is csak átlagos, ami a nagy akksi és az alacsony fényerő mellett elég érdekes.

S8

(#27) juuzer válasza slimshady (#13) üzenetére

juuzer
(senior tag)

Ezzel tisztában vagyok és ezzel nincs is baj.

Ami zavar, hogy a csapból is ez folyik itt a MA!-n. Pl feltesznek egy kérdést, hogy "LG G6 vagy Moto Z", akkor erre az esetek többségében az a válasz, hogy "vegyél Xiaomit mert olcsóbban veri a flegshipeket és romold még szarrá mellé és úgy meg még inkább"

És ez a fillértoszó mentalitás zavar. Amúgy a márkával nincs bajom, nekem is volt Redmim, szerettem. Csak az overhypeolás zavar. :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#28) matyikusz133

matyikusz133
(újonc)

Az azért erős hogy mindegyik csucstelo ezt tudja. 8GB RAM elég kevésben van,120hz sincs bennük,4000mah akksi szintén ritka a csucsteloknal( dolby atmost fejből nem tudom).

(#29) Kasya válasza matyikusz133 (#28) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Igaz, osszessegeben tobbet tudnak. ;]

Samsung Note 8

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.